Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов привітав із перемогою бронзового призера чемпіонату Європи з важкої атлетики, магістранта ЗНУ Дмитра Вороновського

Ректор Микола Фролов привітав із перемогою бронзового призера чемпіонату Європи з важкої атлетики, магістранта ЗНУ Дмитра Вороновського

Ректор Микола Фролов привітав із перемогою бронзового призера чемпіонату Європи з важкої атлетики, магістранта ЗНУ Дмитра Вороновського
27.04.2021 11:17 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму важка атлетика спорт перемога

Нещодавно ректор Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Микола Фролов привітав зі значною перемогою бронзового призера чемпіонату Європи з важкої атлетики серед чоловіків і жінок 2021, студента магістратури факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Дмитра Вороновського та його тренера, викладача факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму, заслуженого тренера України Анатолія Орлова. Також на зустрічі Миколи Олександровича зі спортсменом і тренером був присутній проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук.

Вітаючи спортсмена, Микола Фролов відзначив, що це – дуже потужна перемога для Запорізького національного університету й що й надалі керівництво університету буде підтримувати важкоатлетів ЗНУ!

Дмитро Вороновський, своєю чергою, запевнив ректора, що і надалі буде працювати і своїми спортивними досягненнями сприятиме підвищенню іміджу Запорізького національного університету.

Заслужений тренер України Анатолій Орлов висловлює слова вдячності ректору Запорізького національного університету Миколі Фролову та проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку за підтримку спортсменів-важкоатлетів університету: це – дуже важливо для них.

Також він щиро вдячний першому проректору Олександру Бондарю, проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександру Гурі та проректору з науково-педагогічної роботи Юрію Каганову.

Крім того, Дмитро Вороновський та Анатолій Орлов висловлюють слова щирої подяки керівництву факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму в особі декана Миколи Малікова та всім науково-педагогічним працівникам факультету.

 

Схожі новини