Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцентка Олена Бойка провела для учнів ліцею «Перспектива» вебінар до Всесвітнього Дня ДНК

Доцентка Олена Бойка провела для учнів ліцею «Перспектива» вебінар до Всесвітнього Дня ДНК

Доцентка Олена Бойка провела для учнів ліцею «Перспектива» вебінар до Всесвітнього Дня ДНК
27.04.2021 13:58 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами вебінар

На сьогодні триває активна співпраця науково-педагогічних працівників біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) із запорізьким ліцеєм «Перспектива».

Напередодні Всесвітнього Дня ДНК, який з 2003 року відзначають 25 квітня, для учнів ліцею, які навчаються на хіміко-біологічному профілі, доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Олена Бойка провела вебінар «ДНК: справжня історія відкриття, методика виділення та візуалізації».

Під час онлайн-заходу учні дізнались історію відкриття ДНК у персоналіях. Вони більш детально вивчили структуру молекули та дізналися, яким чином можна виділити ДНК та побачити її на власні очі на звичайній кухні.

Учні з великою зацікавленістю подивилися запропоновані відео та поставили багато запитань. Вони наприкінці онлайн-заходу подякували спікерці за цікаву та інформаційну розповідь.

 

Схожі новини