Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцентка Олена Бойка провела для учнів ліцею «Перспектива» вебінар до Всесвітнього Дня ДНК

27.04.2021 13:58 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами вебінар

На сьогодні триває активна співпраця науково-педагогічних працівників біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) із запорізьким ліцеєм «Перспектива».

Напередодні Всесвітнього Дня ДНК, який з 2003 року відзначають 25 квітня, для учнів ліцею, які навчаються на хіміко-біологічному профілі, доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Олена Бойка провела вебінар «ДНК: справжня історія відкриття, методика виділення та візуалізації».

Під час онлайн-заходу учні дізнались історію відкриття ДНК у персоналіях. Вони більш детально вивчили структуру молекули та дізналися, яким чином можна виділити ДНК та побачити її на власні очі на звичайній кухні.

Учні з великою зацікавленістю подивилися запропоновані відео та поставили багато запитань. Вони наприкінці онлайн-заходу подякували спікерці за цікаву та інформаційну розповідь.