Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка інженерного інституту Іванна Огурцова виборола диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студентка інженерного інституту Іванна Огурцова виборола диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Студентка інженерного інституту Іванна Огурцова виборола диплом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт
30.04.2021 10:44 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут кафедра прикладної екології та охорони праці кафедра металургії кафедра обробки металів тиском Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

Нещодавно в Національній металургійній академії України підбили підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Металургія». Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) представляли три учасники. Галузева конкурсна комісія запросила до ІІ етапу конкурсу 35 студентів із 11 закладів вищої освіти України. Конкурс проводився за такими спеціальностями та спеціалізаціями, як металургія (металургія чорних металів, металургія кольорових металів, спеціальна металургія, екологія та охорона навколишнього середовища (екологія металургії)); обробка металів тиском; ливарне виробництво чорних і кольорових металів й сплавів та матеріалознавство.

Студентка 1 курсу магістратури кафедри прикладної екології та охорони праці Іванна Огурцова представила на розгляд конкурсної комісії наукову роботу «Знешкодження сульфур (IV) оксиду, який міститься у відхідних газах металургійних підприємств, за допомогою низькотемпературної плазми». Науковою керівницею дівчини стала доцентка тієї ж кафедри Євгенія Манідіна. Із роботою на тему «Розрахунок валків прокатних станів на міцність і деформацію в програмному комплексі AUTOCAD MECHANICAL» у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Металургія» виступив студент 4 курсу Олександр Сагулякін. Його науковим керівником став доцент кафедри обробки металів тиском Віктор Проценко. З цієї ж спеціалізації представив свою роботу «Дослідження та вдосконалення технології азотування марганцю» й студент 4 курсу Юрій Подвойський. Свою роботу він виконав під керівництвом завідувача кафедри металургії Олексія Кириченка.

За результатами ІІ туру Іванна Огурцова отримала диплом І ступеня. Члени галузевої конкурсної комісії відзначили актуальність теми та високий рівень наукової роботи студентки. Тематика її дослідження охоплює важливі екологічні проблеми сьогодення, а саме, очищення промислових відхідних газів від токсичних газоподібних сполук. А запропонований авторкою метод їхнього знешкодження має не тільки наукове, а й практичне значення: результати досліджень можуть бути рекомендовані для впровадження на підприємствах металургійної, хімічної та енергетичної галузей промисловості України.

Вітаємо студентку інженерного навчально-наукового інституту Іванну Огурцову та її наукову керівницю – доцентку кафедри прикладної екології та охорони праці Євгенію Манідіну з перемогою та бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини