Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті ЗНУ провели День відкритих дверей

На історичному факультеті ЗНУ провели День відкритих дверей

На історичному факультеті ЗНУ провели День відкритих дверей
30.04.2021 11:12 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами День відкритих дверей

Двадцять восьмого квітня на історичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей в онлайн-форматі. Модераторкою заходу стала заступниця декана історичного факультету з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко. До заходу приєдналося більш ніж двадцять учасників. Розпочав захід декан факультету, професор Володимир Мільчев. Він привітав гостей і висловив сподівання побачити їх в майбутньому як студентів історичного факультету.

Декан надав інформацію щодо освітніх можливостей історичного факультету та перспектив навчання на ньому. Володимир Мільчев коротко розповів про специфіку освітніх програм тих спеціальностей, які сьогодні представлені на історичному факультеті, це – «Історія та археологія», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та «Середня освіта». Надалі майбутні вступники отримали надзвичайно цікаву можливість ознайомитися з аудиторіями історичного факультету в онлайн-режимі. Декан Володимир Мільчев і заступниця декана з навчальної роботи Ірина Кривко провели відео-екскурсію в форматі нон-стоп факультетом для учасників конференції. Учні змогли під час онлайн-екскурсії побачити навчальні аудиторії, кафедри, Музей етнографії народів Півдня України. Майбутнім вступникам продемонстрували високу технічну оснащеність аудиторій, зокрема, аудиторі № 307 – новий лінгафонний кабінет на історичному факультеті.

Після завершення екскурсії викладачі факультету більш детально ознайомили учнів з освітніми програмами. Заступниця декана з навчальної роботи Ірина Кривко у своєму виступі зупинилася на особливостях вступу, можливостях і перевагах освітньої програми «Історія» спеціальності 032 «Історія та археологія» історичного факультету. Окремо вона звернула увагу на наявність бюджетних місць на цій освітній програмі.

Доцент кафедри новітньої історії України Юрій Щур розповів про освітню програму «Історія та політика», зокрема, сфокусувавши увагу присутніх на можливостях професійної реалізації її випускників. Інформативною була презентація освітньої  програми «Діджитал-історія» від доцентки кафедри новітньої історії України Тетяни Винарчук. Викладачка на змістовному візуальному матеріалі  розкрила «цікавинки» нової освітньої програми на історичному факультеті. Зокрема, вона розповіла про курси, пов’язані з вивченням цифрових технологій, які передбачені даною освітньою програмою.

Програму «Середня освіта (Історія)» презентував спікер від кафедри історії України, професор Сергій Терно. Зупинившись на особливостях вступу на дану освітню програму, викладач детально розкрив освітні проєкти та діяльність навчальної лабораторії, пов’язаної з цією освітньою програмою. Професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Олександр Давлєтов надав огляд освітньої програми «Країнознавство» спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Як і при попередніх профорієнтаційних заходах, емоційно забарвленою була розповідь про студентське життя від голови студради історичного факультету Моніки Татевосян. Моніка розповіла про переваги та цікавинки студентського життя на факультеті, роботу студентської ради, зокрема, заходи з адаптації першокурсників до нового для них життя. Учням презентували Telegram-канал для вступників історичного факультету. Також абітурієнтам продемонстрували відео- та фоторепортажі з життя студентства факультету, численні проекти від студради. Моніка зізналася, що не уявляла собі, яким цікавим і насиченим буде її життя під час навчання на історичному факультеті та запросила учнів вступати на істфак.

Підбиваючи підсумки заходу, варто відзначити, що онлайн-захід «День відкритих дверей» на історичному факультеті пройшов цікаво та продуктивно.

 

 

 

Схожі новини