Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники Економіко-правничого фахового коледжу взяли участь у конференції методоб’єднання викладачів

Представники Економіко-правничого фахового коледжу взяли участь у конференції методоб’єднання викладачів

Представники Економіко-правничого фахового коледжу взяли участь у конференції методоб’єднання викладачів
06.05.2021 14:01 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж освітній процес підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання онлайн-конференція

Днями в режимі онлайн відбулася конференція Обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури фахових коледжів Запорізької області. Участь у ній взяли понад 40 представників різних навчальних закладів області. Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) представляли викладачки української мови та літератури Світлана Доброскок і Вікторія Орманжи.

Модерувала захід викладачка-методистка Мелітопольського фахового коледжу культури та мистецтв Зінаїда Скляренко. Вона поділилася з колегами досвідом підготовки студентів до ЗНО з використанням прийомів візуалізації, а також розповіла про специфіку оцінювання власного висловлення на ЗНО. Адже пані Зінаїда вже не перший рік бере участь у перевірці робіт, а торік – навіть у засіданні апеляційної комісії.

Своєю чергою, викладачі розповіли про особливості організації дистанційного навчання в їхніх містах. Вони домовилися під час наступного засідання методоб’єднання презентувати власні напрацювання у підготовці студентства до Зовнішнього незалежного оцінювання.

Студенти ЕПФК ЗНУ тим часом – на фінішній прямій. У травні для другокурсників проводять низку інтенсивних занять з підготовки до ЗНО. Викладачі коледжу висловлюють сподівання, що й цього року результати зовнішнього незалежного оцінювання від студентів коледжу їх потішать.

 

Світлана Доброскок,

голова циклової комісії філологічних дисциплін

 

 

 

Схожі новини