Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму запрошують вступників на День відкритих дверей

Представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму запрошують вступників на День відкритих дверей

Представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму запрошують вступників на День відкритих дверей
14.05.2021 14:11 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

П’ятнадцятого травня на абітурієнтів та їхніх батьків, які бажають більше дізнатися про умови вступу та особливості навчання на спеціальностях факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), очікує важливий профорієнтаційний захід – день відкритих дверей факультету в режимі онлайн.

Під час спілкування у форматі Zoom майбутні вступники зможуть дізнатися про особливості вступної кампанії-2021. А також – про спеціальності, за якими здійснюється підготовка на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму, про особливості навчання, бази для проходження практик студентами, їхнє працевлаштування після отримання диплома тощо. Усі охочі зможуть поставити представникам факультету актуальні для них запитання й отримати на них відповіді.

Для цього потрібно 15 травня о 11.00 приєднатися до Zoom-конференції.

Ідентифікатор: 907 656 8808

Пароль: 12345

Скористайтеся шансом дізнатися більше про цікаві для вас спеціальності та зробити важливий крок до навчання в провідному закладі вищої освіти півдня України.

 

Схожі новини