Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулась зустріч випускників бакалаврату інженерного навчально-наукового інституту з представником приймальної комісії

Відбулась зустріч випускників бакалаврату інженерного навчально-наукового інституту з представником приймальної комісії

Відбулась зустріч випускників бакалаврату інженерного навчально-наукового інституту з представником приймальної комісії
07.05.2021 09:47 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут приймальна комісія вступна кампанія

Шостого травня в online-форматі відбулась зустріч студентів-випускників бакалаврату інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) з відповідальним секретарем відбіркової комісії ЗНУ (магістратура та старші курси) Мариною Томченко. На зустрічі були присутні проректор із науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, заступник директора інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ з профорієнтаційної роботи Владислав Румянцев, заступник директора інституту з виховної роботи Роман Воляр та ін.

Метою заходу було проінформувати студентів про те, яким чином відбуватиметься вступ до магістратури в 2021 р. Значну увагу Марина Анатоліївна приділила етапам реєстрації для участі в єдиному вступному іспиті з іноземної мови, який, відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2021 році, є обов’язковим для всіх спеціальностей.

Щоб стати учасником ЄВІ, студентам необхідно зареєструватися в період з 11 травня (початок реєстрації 9.00) по 03 червня (закінчення реєстрації 18.00). А для цього вони мають завантажити, заповнити та підписати заяву-анкету, яка знаходиться на сайті приймальної комісії https://pk.znu.edu.ua/specialistmagistr/zno-zi-specialnosti-081-pravo та разом із іншими сканованими документами надіслати на електронну адресу vstup.magistr@znu.edu.ua. Під час заповнення заяви обов’язково потрібно вказати, в якому саме населеному пункті вступник хоче складати ЄВІ, а якщо людина проживає за межами міста Запоріжжя, то можна й вказати, щоб екзаменаційний аркуш було надіслано їй Новою Поштою за рахунок отримувача. Всі інші вступники мають особисто прийти за екзаменаційним аркушем до приймальної комісії.

Надсилаючи листа з заявою та документами, обов’язково потрібно вказати в темі прізвище та ініціали відправника. Якщо документи надійшли до 12.00, відповідь адресант отримає вже цього ж дня, якщо ні, то наступного.

«Після отримання документів, - зауважила Марина Анатоліївна – представник приймальної комісії роздруковує їх і реєструє вступників у двох базах: Єдиній державній електронній базі (ЄДБО) та Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО)». Після чого представником приймальної комісії роздруковується та підписується екзаменаційний аркуш, а його сканований варіант відправляється абітурієнту на електронну пошту, щоб вступник ще раз остаточно перевірив вказані данні. Марина Томченко підкреслила, що сканований лист не є документом, який дозволяє взяти участь у ЄВІ. Потрібен оригінал!

Звернула увагу Марина Анатоліївна й на документи, які необхідно взяти з собою на пункт тестування. Це оригінал екзаменаційного аркушу, на якому мають бути печатка та підпис приймальної комісії; документ, що посвідчує особу; запрошення-перепустку, яку можна отримати в особистому кабінеті УЦОЯО.

Наступний блок питань, які розглядалися під час зустрічі, стосувався подальших етапів вступної компанії. Зокрема, Марина Томченко звернула увагу студентів на те, що в період з 15 липня по 23 липня (до 18.00) (після складання вступних іспитів) необхідно подати до приймальної комісії документи, серед яких і диплом бакалавра. Марина Анатоліївна підкреслила, що в жодному разі його не можна ламінувати, а додаток розділяти на аркуші. На відміну від інших документів для вступу, необхідно зробити дві копії додатку до диплому.

Окрему увагу Марина Томченко приділила переліку необхідних для вступу документів. А це: документ про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень і дві копії додатку до нього; паспорт (копія робиться з обох боків на одному аркуші) або ID картки (при наявності ID-картки: копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання або довідка про реєстрацію місця проживання, видана в 2021 р.); екзаменаційний аркуш ЄВІ з іноземної мови; реєстраційний номер облікової картки платника податків (індивідуальний податковий номер); чотири кольорові фотокартки розміром 3*4 см. У разі зміни прізвища, імені та по батькові надається оригінал та копія документа, що засвідчує зміну паспортних даних. Військовозобов’язані надають оригінал та копію військового квитка або прописного посвідчення. За наявністю документів, які підтверджують навчальні та наукові досягнення за фахом, подаються завірені директором інституту копії.

Наприкінці заходу всі учасники змогли поставити свої питання представникам адміністрації. Зокрема, їх цікавили строки проведення фахових вступних іспитів, можливість підготуватися до ЄВІ на курсах у Запорізькому національному університеті тощо. А для тих, у кого виникнуть питання під час вступної кампанії, Марина Анатоліївна зазначила, що співробітники приймальної комісії завжди готові надати консультацію як в телефонному режимі (061) 289-12-33, (050) 057-34-71), так і безпосередньо в університеті за адресою: Жуковського, 66б, ауд. 126 (ІІ корпус ЗНУ). Час роботи приймальної комісії із понеділка по п’ятницю 9.00 до 18.00, субота з 9.00 до 14.00. Крім того інформацію стосовно вступу можна побачити і на сторінці https://pk.znu.edu.ua/specialistmagistr

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини