Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ запрошує на День відкритих дверей!

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ запрошує на День відкритих дверей!

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ запрошує на День відкритих дверей!
14.05.2021 13:17 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей вступна кампанія-2021

Мрієш спробувати свої сили в навчанні не лише в Україні, а й в одному з закладів вищої освіти Європейського Союзу? Інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) надасть тобі таку можливість! Хочеш дізнатися більше? Тоді приєднуйся 14 травня о 14.00 до online-заходу «День відкритих дверей», який відбудеться за допомогою платформи Zoom (ідентифікатор конференції 4270666911 пароль 12345)!

Мрієш про перспективну спеціальність, але не знаєш, яку обрати? Візьми активну участь у заході, і ти побачиш презентації і почуєш розповіді представників кафедр. Зможеш поставити будь-які питання, які допоможуть тобі зробити правильний вибір і обрати одну чи декілька освітніх програм із понад 40 на рівнях бакалавра та магістра інженерного, економічного та управлінського напрямів.

І це ще далеко не все! Ти дізнаєшся про умови вступу; що таке дуальна освіта і програма «2-Дипломи» та які перспективи вони відкриють перед тобою. Ти довідаєшся, як отримувати не лише звичайну стипендію, а й додаткову від ТОВ «Метінвест Холдинг» тощо.

Та, мабуть, тебе цікавить не лише отримання перспективної освіти, яка дозволить працевлаштуватися в будь-якій країні світу, а й розвиток твоїх талантів та яскраве і веселе позанавчальне життя? В інженерному навчально-науковому інституті ти зможеш вдосконалювати свою професійну майстерність, розвивати творчі здібності і знайти друзів на все життя.

Стань учасником заходу, і ти переконаєшся, що інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ - це найкращий вибір для тебе!

Наша адреса: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 226. Зупинка транспорту «Концертна зала ім. М.І.Глінки».

Сторінка на сайті ЗНУ: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/11929;

Facebook: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Чекаємо на тебе!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини