Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей
14.05.2021 14:21 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей вступна кампанія-2021

Шановні старшокласники, випускники професійно-технічних училищ, а також всі, хто мріє отримати затребувану в Україні та світі спеціальність і згодом створити успішну кар’єру! Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує вас на День відкритих дверей, який відбудеться 15 травня о 10.00.

Під час заходу ви зможете зустрітися з адміністрацією коледжу та його викладачами, дізнатися про особливості вступної кампанії-2021 та про те, як підвищити свій рівень знань, ставши слухачем додаткових підготовчих курсів ЗГЕФК ЗНУ, які стартують у червні, тощо.

Ви отримаєте можливість задати будь-які питання стосовно навчання у коледжі; дізнаєтеся про технічні та економічні спеціальності, за якими можна отримати освіту в ЗГЕФК ЗНУ; про перспективи працевлаштування випускників та можливість після завершення навчання стати студентами закладів вищої освіти, зокрема, Запорізького національного університету.

Наприкінці заходу учасники зможуть відвідати лабораторії, аудиторії та спортивні зали Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ.

Запрошуємо всіх охочих стати учасниками Дня відкритих дверей, який відбудеться з дотриманням всіх карантинних вимог. Отже, обов’язково візьміть із собою захисні маски!

Захід відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. (зупинка транспорту «Палац культури ЗТЗ»), проїзд міським транспортом: маршрутне таксі №№ 15, 46, 93, тролейбус №1, 3.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини