Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулося засідання секції ХІV конференції «Молода наука-2021»

На юридичному факультеті відбулося засідання секції ХІV конференції «Молода наука-2021»

На юридичному факультеті відбулося засідання секції ХІV конференції «Молода наука-2021»
14.05.2021 13:01 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет наукова діяльність студентська наука конференція Молода наука-2021

На юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання секції «Юридичні науки» в рамках ХІV університетської науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2021». Цей традиційний захід, який проводиться у виші щороку для популяризації науки та обміну цікавими думками між молодими вченими та студентами, відбувся дистанційно, шляхом використання програми Zoom.

На початку заходу декан юридичного факультету, професорка Тетяна Коломоєць наголосила, що наука для юриста – невід`ємний складник повсякденного життя, адже саме наука досліджує ті питання, які не потрапляють у поле зору законодавців.

Першою перед учасниками секції виступила студентка магістратури Дарина Куліченко з цікавою та актуальною доповіддю на тему «Надання матеріальної допомоги громадянам з місцевого бюджету як дискреційне повноваження органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад». Доповідь викликала бурхливе обговорення серед присутніх, тому що це дослідження має практичне спрямування, зважаючи на те, що Дарина є помічником депутата міської ради.

Студентка 3 курсу Поліна Пряникова висвітлила в доповіді актуальні питання, пов’язані з пандемією. Тема доповіді «Challenges the attorneys are facing these days due to the COVID-19 Pandemic». Варто зазначити, що виступ студентки був англійською мовою.

Молоді вчені інтенсивно обговорили все проблеми, які висвітлювали інші доповідачу (варто зауважити, що вони всі стосуються різних галузей права), знайшли їх і запропонували шляхи вирішення. Не лише студенти висловили свою думку з приводу актуальних питань. До обговорення долучилися й здобувачі третього рівня вищої освіти «доктор філософії в галузі права» (наприклад, Денис Соколенко, Дмитро Болобан, Даря Кремова).

Також із доповідями виступили студентки Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Юридичний факультет і надалі буде сприяти та розвивати молоду науку серед студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Запорізького національного університету.

 

Схожі новини