Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей

Факультет іноземної філології запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей

Факультет іноземної філології запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей
21.05.2021 11:43 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

До уваги цьогорічних абітурієнтів та їхніх батьків! Науково-педагогічні працівники, співробітники та студенти факультету іноземної філології ЗНУ запрошують усіх охочих 21.05.2021 о 15:00 взяти участь у Дні відкритих дверей на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Згідно з карантинними обмеженнями, профорієнтаційний захід відбудеться онлайн у форматі Zoom.

Під час зустрічі її учасники дізнаються про переваги навчання на факультеті іноземної філології та отримають необхідну та детальну інформацію щодо вступу-2021 на освітні програми:

-         Мова і література (англійська)

-         Мова і література (німецька)

-         Мова і література (французька)

-         Мова і література (іспанська)

-         Мова і література (китайська)

-         Переклад (англійський)

-         Переклад (французький)

-         Переклад (німецький)

-         Середня освіта. Мова и література (англійська)

Усі охочі зможуть приєднатися до події 21.05.2021 о 15:00.

Ідентифікатор конференції: 8595619009

Код доступу: 1111

Під час Дня відкритих дверей на ФІФ вступники матимуть змогу дізнатися про особливості навчання на спеціальностях, які їх зацікавили, відвідати сучасні навчальні аудиторії, які створені для успішного вивчення 5 іноземних мов, серед яких особливо популярна є китайська мова. Заняття з китайської мови проводять висококваліфіковані викладачі з КНР.

Також охочі зможуть поспілкуватися з видатними фахівцями факультету, поставити питання представникам керівництва факультету щодо особливостей вступу та навчання на вищеперерахованих спеціальностях, зустрітися з головою Студентської Ради факультету іноземної філології, яка веде активну діяльність у соціальних мережах (Telegram, Instagram). Але найбільш важливим є той факт, що абітурієнти дізнаються про перспективи їх майбутнього життя, які відкриваються перед ними після закінчення одного з найбільш престижних факультетів Запорізького національного університету.

Іноземні мови – інструмент для успішного сучасного життя, отримай його разом із нами!

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини