Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Довгоочікуваний конкурс «Miss University-2020» зібрав чарівних і талановитих представниць вишу

Довгоочікуваний конкурс «Miss University-2020» зібрав чарівних і талановитих представниць вишу

Довгоочікуваний конкурс «Miss University-2020» зібрав чарівних і талановитих представниць вишу
14.05.2021 14:15 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University усі факультети юридичний факультет центр культури конкурс «Miss University-2020»

Днями для університетської спільноти, як і для всіх містян, влаштували традиційне грандіозне шоу краси й талантів, яке щорічно відвідує Запоріжжя й організатором якого виступає центр культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) за підтримки керівництва університету та особисто ректора Миколи Фролова та проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука. Його організація та підготовка тривала рік, адже у 2020 році захід не відбувся через карантинні обмеження й локдауни. Проте назву не стали змінювати, аби не уривати процес щорічної передачі корони переможниці конкурсу – "Miss University", тож і склад журі та учасниць залишився незмінним.

Цього святкового вечора всіх його відвідувачів у холі палацу культури «Орбіта» зустрічали й супроводжували чемні міми, які потім на сцені допомагали учасницям шоу організовувати їхні виступи. А ведучими цьогорічної програми стали програмний редактор інтернет-радіо «Univers» Віктор Посунько, а також відома ведуча багатьох університетських заходів Слава Задорожня. Вони, як і завжди, жартували, презентували конкурсні виступи учасниць, спілкувались із залом та дякували організаторам і численним спонсорам заходу.
До складу конкурсного журі увійшли професіонали своєї галузі та спонсори: голова – депутат Запорізької міської ради Михайло Прасол, «Miss University-2015», Co-founder event agency OBRANIcrew, делегатка "European Business Association", кастинг-директорка «Miss Nationality Ukraine» Катерина Христиченко, відомий запорізький фотограф, учасник міжнародних виставок, організатор фототурів в Каппадокію Денис Мінаєв, приватна підприємниця, керуюча франчайзi "G.Bar Запоріжжя" Тетяна Паламар, заступник начальника зі стратегічного розвитку телеканалу «Z», фронтмен гурту «Хорта» Юрій Юрченко, спеціаліст HR-офісу по роботі зі студентами мережі «Сільпо» регіону Схід Віталій Петріщев і генеральний директор запорізької ювелірної компанії «Аріста», дійсний член клубу експертів Міжнародної вищої Алмазної Ради Павло Нечипуренко.
Цього року конкурс відбувся у стилі DISCO 80-90-х, поєднавши традиційну класику й модерн. На піку популярності тоді були музика Boney M., а тогочасна молодь захоплювалася такими стрічками, як «Брудні танці» за участі Патріка Свейзі та Дженіфер Грей тощо. Саме цей стиль обрали й для проведення 6 конкурсних виступів чарівні учасниці шоу. Їх було 18 і вони представляли факультети ЗНУ та інженерний навчально-науковий інститут.
Шоу-програму відкрив виступ золотого голосу університету – співачки Марії Сур. У рамках першого знайомства з конкурсантками відбулася фотопрезентація красунь. Наступним етапом був вихід учасниць – дефіле у блискучих різнокольорових сукнях, що додав яскравого настрою глядачам. Під час конкурсного виходу «Літо» учасниці дефілювали в стильних закритих сріблясто-чорних купальниках. Чарівних конкурсанток глядачі підтримували вигуками та бурхливими оплесками.
А от несподіванкою цього вечора стала жвава спортивно-хореографічна композиція «диско-аеробіка», під час якої учасниці в різнокольорових спортивних костюмах демонстрували свою грацію й пластику. Супроводжували виступи конкурсанток і співачки вокальної студії «Кантилена» центру культури - Катерина Іванченко та Марія Сур.
Наступним конкурсом, який допомогли підготувати професійні фотографи та відеографи Анна Панасейко, Антон Шовкопляс, Ілля Гордєєв та Антон Осадчук, став фотоконкурс. Красуні предстали у вишуканих сукнях або певних сценічних образах, романтичних композиціях на природі тощо.
Конкурс талантів розподілився на два етапи. Спочатку глядачі змогли побачити й оцінити різнобічні здібності красунь у відеофрматі: як от хореографічні, співочі, поетичні, музичні тощо. Після чого окремі, найкращі виступи були представлені ними безпосередньо на сцені. Запам’яталися публіці яскравий хореографічний квартет Олександри Сидір (економічний факультет), циркова майстерність Аліни Кашевської (факультет журналістики), яка вразила своєю грацією та вмінням вправлятися із халахупами, сценічна музично-хореографічна композиція «Вечірка» команди Катерини Ульєвої (факультет журналістики), виступ професійної групи танцюристів під керівництвом Тетяни Шаповалової (економічний факультет) та інших.
Заключним конкурсним виступом став «Світський раут», під час якого красуні вийшли у вишуканому вечірньому вбранні. Але насамкінець для учасниць відбулося ще одне випробування – інтелектуальне опитування, під час кого вони мали відповісти на запитання з різних галузей знань, що поставили їм ведучі. І тут дівчата також не розгубилися, адже у житті, як правило, допомагають не лише знання, а й кмітливість.
А ще, звичайно, не обійшлося без розіграшів призів серед публіки. Веселі ведучі вечора перевіряли глядачів на обізнаність, пропонували дівчатам, які поки що лише мріють про участь у конкурсі, уже сьогодні публічно продефілювати по сцені, і навіть запрошували для опитування маму однієї з учасниць шоу – Олександри Сидір. Також не забули цього вечора привітати іменинників – звукооператора центру культури Віталія Трояна і красуню, яка виступала у шоу на сцені, Юлію Чудновець.
В очікуванні вердикту компетентного журі конкурсанток і глядачів привітали організатори й представники конкурсної комісії. Серед них – проректор ЗНУ Геннадій Васильчук, депутат Запорізької міської ради Михайло Прасол, директор ювелірної компанії «Аріста» Павло Нечипуренко, директорка центру культури Юлія Янько та інші співробітники вишу, а також спонсори. Усі вони відзначили, що конкурс був чудовим, його довго чекали в умовах карантинних обмежень, але такі очікування виправдалися й зарядили публіку гарним настроєм, а учасників й організаторів – натхненням для продовження творчої діяльності!
Організатори та учасники заходу неодмінно дякували за підтримку у проведенні цього грандіозного щорічного шоу – керівництву ПК «Орбіта» в особі директора Віктора Лемаренка та ЗНУ, який представляли ректор Микола Фролов, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук (депутат ЗМР), проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір, головний бухгалтер Оксана Арістова, а також спонсорам, зокрема, інформаційним, серед яких – пресслужба, студентська рада ЗНУ тощо. Участь у підготовці виступів конкурсанток також взяли хореографи Аліна Черкасова й Ірина Осипчук.
Усі учасниці цього чудового вечора отримали не лише свої титули та насолоду від власних вдалих виступів, а ще й море квітів, відзнак у номінаціях, подарунків від організаторів та спонсорів, а також свої переможні титули. Варто зазначити, що серед приємних презентів були ювелірні вироби із діамантами та грошові премії. А заслужені свої корони та грамоти переможниці отримали з рук директорки центру культури ЗНУ Юлії Янько та інших шановних осіб. Зокрема, Юлія Юріївна радо вітала своїх підопічних, із якими провела багато часу та яким допомогла виявити і презентувати найкращі здібності й таланти.
Наразі маємо такі результати цьогорічного конкурсу «Miss University-2020»:
- Міс глядацьких симпатій University 2020 – Олександра Сидір;
- Міс Натхнення University 2020 – Тетяна Сезоненко;
- Міс Витонченість University 2020 – Юлія Чудновець;
- Міс Чарівність University 2020 – Алла Скоч;
- Міс Ніжність University 2020 – Поліна Бабець;
- Міс Спокуса University 2020 – Поліна Година;
- Міс Шарм University 2020 – Юлія Грінченко;
- Міс Елегантність University 2020 – Аліна Латишева;
- Міс Досконалість University 2020 – Катерина Колеснікова;
- Міс Грація University 2020 – Катерина Ніколащенко;
- Міс Конгеніальність University 2020 – Анастасія Войтова;
- Міс Disco University 2020 – Надія Красна;
- Міс Талант University 2020 – Олександра Сидір;
- Міс Фото University 2020 – Тетяна Деркачова.
А свої головні трофеї отримали чотири віце міс:
- Віце Міс University 2020 – Аліна Кашевська (факультет журналістики);
- 2-а Віце Міс University 2020 – Аліна Андрющенко (ФІФ);
- 3-я Віце Міс University 2020 – Тетяна Шаповалова (економічний факультет);
- 4-а Віце Міс University 2020 – Катерина Ульєва (факультет журналістики).
Переможницею цьогорічного шоу краси і таланту «Miss University-2020» стала студентка юридичного факультету Аліна Литвинюк! Свій титул та корону ця талановита дівчина, студентка ЗНУ, отримала з рук «Miss University-2019» Єлизавети Педак. Окрім цього, переможниця була офіційно запрошена для участі у фіналі всеукраїнського конкурсу «Miss Nationality Ukraine» (Киев), де вона представлятиме наш університет і матиме можливість продовжити боротьбу за титул «Міс Національність України».

Олена Хлистун

Фото з ФБ-сторінок факультету журналістики та сайту центру культури ЗНУ: https://www.facebook.com/zhurfak.znu ; https://www.facebook.com/jjy.culture.znu

Схожі новини