Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні абітурієнти приєдналися до Дня відкритих дверей на юридичному факультеті ЗНУ в режимі онлайн

17.05.2021 09:25 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Тринадцятого травня на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для майбутніх вступників був проведений профорієнтаційний захід – День відкритих дверей в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Учасники заходу мали змогу дізнатись про особливості навчання на одному з найбільш перспективних факультетів ЗНУ, який входить у двадцятку кращих юридичних факультетів України, про можливості, які відкриваються для саморозвитку й вдосконалення своїх здібностей, про особливості викладання, про освітні заходи. Так, до заходу долучились викладачі Інна Болокан, Юлія Пирожкова та Михайло Ларкін, які розповіли про науково-педагогічний потенціал 5 кафедр, де працюють викладачі з вченим ступенем і юридичним званням, про можливості проходження практики та працевлаштування в органах Національної поліції, адвокатурі, нотаріаті, в судах і прокуратурі, в державних і бізнес установах, про можливість обирати той рід діяльності, який ближче.

Вони відзначили важливість здобуття класичної універсальної правової освіти на базі вишу. Також викладачі відповіли на питання вступників щодо організації  навчальної роботи, специфіки навчання на заочній формі, можливості навчатись на 2 факультетах одночасно, практичної складової в освітньому процесі, бази практик, можливостей працевлаштування, академічної мобільності, вивчення іноземних мов, стажування за міжнародними програмами під час навчання, отримання подвійного диплому в ЗНУ та європейському виші (Польща, Італія та Чехія).

Загалом майбутнім вступникам надали інформацію про факультет, про специфіку освітніх програм факультету, про практично орієнтоване навчання на заняттях, на практиці в юридичній клініці, на базі судових органів і прокуратури. Зокрема, викладачі розповіли про те, в яких галузях можуть себе реалізувати випускники, як здобути кар’єрне зростання в цій галузі.

Представники факультету висловили сподівання побачити учнів у майбутньому як студентів цього факультету. Вони розповіли про те, як відбувається освітній процес, які дисципліни й напрямки права вивчають студенти, про можливості кафедр у підготовці правників і юристів, про перспективи подальшого працевлаштування за фахом, про переваги навчання, матеріально-технічну базу, навчальні лабораторії, студентське життя, про важливі нюанси визначення пріоритетів бажаної спеціальності при вступі.

До онлайн-зустрічі долучилась також начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. Вона нагадала про необхідні для вступу сертифікати ЗНО: з української мови та літератури, з історії України, а третій на вибір – із математики або іноземної мови, про прохідний бал – не менше 140 балів. Також Галина Володимирівна наголосила на можливості оформлення у виші юридичного висновку при вступі за пільгами, пояснила особливості створення електронного кабінету й завантаження електронних документів для вступу, ознайомила із сайтом Приймальної комісії та важливою для вступу інформацією щодо термінів вступної кампанії, необхідних документів тощо.

Олена Переверзєва