Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін оголошує про зміни термінів проведення фіналу

Оргкомітет конкурсу, зокрема науково-педагогічні представники кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), повідомляють, що термін проведення фінального етапу (захисту проєктів) Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін подовжено у зв’язку з тим, що Конкурс відбувається в рамках V Спеціалізованого міжнародного Запорізького екологічного форуму «Еко-Форум-2021», проведення якого перенесено на вересень 2021 р. через карантинні обмеження.

Офіційне запрошення учасникам фіналу Конкурсу буде надіслано додатково на початку вересня 2021 року.

Нагадуємо, що на сьогодні визначено проміжні результати відбіркового етапу Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів з екологічного менеджменту в контексті кліматичних змін в рамках «Еко-Форуму-2021» (м. Запоріжжя). Зокрема, відбулось рецензування 55 проєктів, які надійшли до організаційного комітету Конкурсу, включно з перевіркою на унікальність за допомоги ресурсу Unicheck. За результатами конкурсного відбору до фінального етапу відібрано 28 конкурсних робіт.

Більше інформації – за покликанням:

До зустрічі на «Еко-Форумі-2021» – у фіналі Конкурсу!

Організаційний комітет конкурсу