Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм викладачку кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Ольгу Пєтухову

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм викладачку кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Ольгу Пєтухову

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм викладачку кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Ольгу Пєтухову
25.05.2021 11:10 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут кафедра інформаційної економіки підприємництва та фінансів ювілей поздоровлення

Двадцять п’ятого травня святкує ювілей справжня фахівчиня своєї справи, викладачка кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  Ольга Василівна Пєтухова.

Так сталося, що народившись у Львівській області, ювілярка опинилась у Запоріжжі, де вступила до філологічного факультету Запорізького державного університету. Закінчивши навчання в 1994 році, Ольга Пєтухова отримала спеціальність «Українська мова та література» і була запрошена працювати до Запорізького індустріального інституту. Відтоді минуло 27 років, які в Ольги Василівни невід’ємно пов’язані з вишем, що став для неї другою домівкою. Тут вона отримала свій перший професійний досвід, а потім і стала висококваліфікованою викладачкою, яку з подякою згадують випускники різних років.

Ольга Василівна всім серцем любить свою роботу, вона стала справою її життя, а студенти – другою родиною. Ювілярка присвячує молоді майже весь свій час, до того ж, із 2004 по 2010 рік вона ще й працювала на посаді заступника декана з виховної роботи факультету економіки та управління ЗДІА. Студенти тих років із задоволенням згадують організовані Ольгою Василівною цікаві заходи, веселі свята, екскурсії і туристичні походи. Відданість справі життя не лишилася без нагороди, і в 2010 році ювілярка отримала диплом переможниці конкурсу ЗДІА «За вищі професійні досягнення» в номінації «Кращий викладач року».

Паралельно з виховною роботою Ольга Василівна займалася й науковою. У 2011 році вона закінчила аспірантуру Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, де навчалася за спеціальністю «Українська мова». Сьогодні коло її наукових інтересів – це українська термінологія металознавства, питання нормативності та стандартизації тощо. Нині ювілярка – викладачка кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів рідної alma-mater. Її студентами є як громадяни України, яким вона викладає українську мову професійного спрямування, так й іноземні слухачі. Гостей нашої держави ювілярка не лише вчить українській мові, а й знайомить із країною, в якій вони отримуватимуть освіту. Ольга Василівна робить усе можливе, щоб вони всім серцем полюбили України. Вона знайомить іноземців з традиціями, устроєм й історією нашої країни і навіть готує їм млинці на Масляну.

Та робота – лише частина життя ювілярки. Ольга Василівна любляча дружина і мати двох чудових синів. Добра, справедлива і самокритична жінка, вона людина, про яку з упевненістю можна сказати: «справжній друг». Ювілярка віддана своїй справі і досконало розбирається в усьому, що робить. Навіть у вільний час Ольга Василівна не може всидіти на місці. Вона прихильниця активного відпочинку, проте, не відмовляється і від читання книжок і вишивання.

Шановна Ольго Василівно! Колектив інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету щиро вітає Вас з ювілеєм! Бажаємо Вам подальших професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку і тепла. Нехай здійснюються всі Ваші мрії, а любов і підтримка близьких та друзів додає Вам впевненості в завтрашньому дні!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини