Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей організували у металургійному фаховому коледжі ЗНУ

День відкритих дверей організували у металургійному фаховому коледжі ЗНУ

День відкритих дверей організували у металургійному  фаховому коледжі ЗНУ
25.05.2021 13:56 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ВСП Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ День відкритих дверей профорієнтація

Двадцять другого травня Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) гостинно зустрів старшокласників, випускників професійно-технічних училищ та їхніх батьків на дні відкритих дверей.

Гостям запропонували цікаву та пізнавальну програму. На початку заходу учасників події привітала директорка коледжу Лариса Тютюнник. Вона наголосила на престижності технічної освіти та зазначила, що ВСП ЗМФК ЗНУ - це один з найстаріших і відоміших у Запоріжжі коледжів, а його випускники затребувані в Україні та закордоном.

Активними учасниками заходу були викладачі коледжу: в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи Лідія Демидова, завідувачка металургійно-механічного відділення й викладачка металургійних дисциплін Юлія Селевко, голова циклової комісії транспортних дисциплін Сергій Мальцев, викладач електромеханічних дисциплін Сергій Діденко тощо.

Про спеціальності, які можна отримати в коледжі, розповіла присутнім ведуча дня відкритих дверей - завідувачка підготовчими курсами ВСП ЗМФК ЗНУ Світлана Гузій. Розповідь про спеціальності: 133 Галузеве машинобудування; 136 Металургія (виробництво сталі і сплавів); 136 Металургія (обробка металів тиском); 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; 273 Залізничний транспорт; 275 Транспортні технології (на залізничному транспорті) супроводжувалася демонстрацією відеопрезентацій. Значну увагу Світлана Валеріївна приділила умовам вступної кампанії та її строкам, а також можливості підготовки до вступу на короткострокових підготовчих курсах при коледжі.

Майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам розповіли про перспективи отримання освіти у ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» за бюджетною формою навчання. Зацікавила гостей і інформація щодо стипендіальних програм, учасниками яких можуть стати студенти, зокрема, про додаткову стипендію від ТОВ «Метінвест Холдинг»; навчальних практик на підприємствах Запоріжжя, в тому числі, в цехах і відділах ПАТ «Запоріжсталь», на «Укрзалізниці» тощо. Не залишилися поза увагою й питання, які пов’язані з гарантованим працевлаштуванням, гідною заробітною платою та кар’єрним зростанням молоді. Серед переваг була зазначена й можливість продовжити навчання за скороченим терміном у закладах вищої освіти, зокрема, в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ.

Про бурхливе, різноманітне та незабутнє студентське життя в коледжі розповів голова профспілкового комітету студентів, а також голова інформаційного сектору Демид Євтушенко.

Родзинкою події стали екскурсії кабінетами та лабораторіями коледжу, які влаштували для гостей викладачі спеціальних дисциплін. Відвідувачам надали можливість дізнатися, наскільки вони обізнані в професіях, за якими працюють випускники коледжу. А найактивніші учасники вікторин отримали заохочувальні призи.

Інженерний навчально-науковий інститут