Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка факультету СПП Єва Трусова представила картину «Берегиня» на Всеукраїнському конкурсі "Битва жанрів" ART і посіла 1 місце

Студентка факультету СПП Єва Трусова представила картину «Берегиня» на Всеукраїнському конкурсі "Битва жанрів" ART і посіла 1 місце

Студентка факультету СПП Єва Трусова представила картину «Берегиня» на Всеукраїнському конкурсі "Битва жанрів" ART і посіла 1 місце
25.05.2021 14:40 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП кафедра дизайну образотворче та декоративно-прикладне мистецтво

Студентка першого курсу ОП "ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН" Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Єва Трусова Єва нещодавно взяла участь у другому Всеукраїнському дистанційному конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Битва жанрів"ART. На заході вона представила свою роботу під назвою «Берегиня», завдяки якій Єву, у номінації «Образотворче мистецтво», вікової категорії з 18-ти до 22-х років, нагородили Дипломом Лауреата Першого ступеня.

Варто відзначити, що робота художниці виконана в фантастичному жанрі. Основним поштовхом до написання картини «Берегиня» була екологічна ситуація нашої планети: «Я вирішила намалювати цю картину, через екологічну проблему в нашому світі. Зараз так багато сміття, що вже дихати важко. А у моєму розумінні вагітна жінка саме символізує оберіг від цього сміття, у даному випадку. Вона молиться за свою дитину, як і будь-яка мати. Берегиня повинна наштовхувати на думку, що це наш дім, наша "дитина" і ми повинні її оберігати», - говорить Єва Трусова.

Сілогаєва Вероніка Володимірівна, викладачка кафедри дизайну ЗНУ, назвала студентку дуже талановитою та творчою дівчиною, виокремлюючи те, що вона любить писати картини олією. Представники конкурсу подякували Вероніці Силогаєвій за  вагомий внесок у розвиток та збереження національної культури та мистецтва, за величезний педагогічний талант, високий професіоналізм, цілеспрямованість та ефективні методи викладання, які сприяють розвитку творчого потенціалу талановитих дітей та молоді».

Зауважимо, що директором події та головою журі була Лариса Шалухіна. До журі також входили професійні художники, декоратори, представник Спілки художників України та веб-дизайнери. Конкурс проходив у повністю дистанційному режимі з 14 по 30 квітня. У ньому брали участь більше сотні робіт. Організатори не обмежували учасників у рамках жанру чи техніки виконання, тому творіння вийшли досить різноманітними. Як зазначено на офіційному сайті конкурсу, основною метою змагань були : популяризація дитячої та юнацької творчості в Україні, розвиток та підвищення професійної майстерності учасників конкурсу ,прагнення до досягнення високих результатів в діяльності, в тому числі викладацької та виявлення кращих і оригінальних особистостей.

 

Влад Макаренко

 

Схожі новини