Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбудеться Перша міжнародна конференція “Європейські цінності в українській освіті: виклики та перспективи” (+РОЗКЛАД)

У ЗНУ відбудеться Перша міжнародна конференція “Європейські цінності в українській освіті: виклики та перспективи” (+РОЗКЛАД)

У ЗНУ відбудеться Перша міжнародна конференція “Європейські цінності в українській освіті: виклики та перспективи” (+РОЗКЛАД)
27.05.2021 16:41 Все Головні новини EU-indy Наукова діяльність міжнародна конференція європейське майбутнє європейські цінності в освіті

Запорізький національний університет запрошує до участі в Першій міжнародній конференції “Європейські цінності в українській освіті: виклики та перспективи”, яка відбудеться 28-29 травня 2021 року.

У часи, коли вирішується європейське майбутнє України, заклади освіти стають потужними агентами змін у напрямку вкорінення й поширення європейських цінностей в українському суспільстві. Фокусуючись на європейських цінностях як на фундаменті національної освітньої реформи, ми вбачаємо місію конференції в тому, щоб розглянути їх передусім як цінності в дії - невід'ємний компонент навчальної й наукової діяльності, управління освітою, забезпечення її якості, студентського самоврядування тощо.

Конференція надає чудову можливість поділитися історіями успіху й кращими практиками впровадження ціннісно-орієнтованих підходів у середній і вищій школі, так само, як і продемонструвати високий рівень міждисциплінарних і крос-секторальних теоретичних розвідок.

Ми окремо запрошуємо до участі команди проєктів Erasmus+ Jean Monnet для обміну досвідом та поширення інформації про результати їхніх ініціатив.

Більше інформації про умови участі в конференції, напрямки її роботу й місію тощо ви зможете знайти за покликанням:

https://padlet.com/euvoliaznu/1nijo5m7pfln1pca?fbclid=IwAR3h1QuIgAftyTVcmfzot0ArWpLBKCJY9rsCVnLiMOQAN_6kytiYheg5JhI

Також важлива інформація розміщена за лінком:

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=53381&lang=ukr&news_code=znu-zaproshu---do-obgovorennya-pitannya---vropejskikh-tsinnostej-v-ukrayinskij-osviti

Інформаційний лист - за лінком:

https://docs.google.com/document/d/17yaxs4xwJ7ekdGQWPlTVZnmW9LzfgmHHiT7BROB43BM/edit

Детальний розклад, ідентифікатори й паролі розміщені в прикріпленому нижче документі!

programma-zagal__na_konf_-znu-2021.pdf

 

Схожі новини