Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка Економіко-правничого фахового коледжу Вікторія Ратнікова – переможниця командного чемпіонату із легкої атлетики серед дорослих і молоді

28.05.2021 10:24 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж спорт легка атлетика перемога

Нещодавно в м. Луцьку проходив командний чемпіонат із легкої атлетики серед дорослих і молоді. Уподовж двох днів змагань вдало виступили представники Федерації легкої атлетики Запорізької області. Серед інших, вдало виступила й здобула кілька вагомих перемог вихованка Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Вікторія Ратнікова.

У перший день змагань Вікторія двічі виборола перші місця на дистанції 100 м – серед дорослих і молоді. При цьому вона ще раз оновила особистий рекорд, який тепер становить 11, 54 с. У другий день змагань запорізька спортсменка здобула перемогу на дистанції 200 м. У фіналі вона стала другою серед дорослих – з кращим особистим досягненням 24.00  с, та виборола перше місце серед молоді.

До речі, це – не перша блискуча перемога атлетки цього року. Перед цим у командному чемпіонаті України з легкої атлетики (м. Суми) Вікторія Ратнікова перемогла в змаганні на 60  м серед жінок із кращим результатом сезону – 7.31 с.