Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ взяли участь у ІХ Міжнародній конференції «Моніторинг, моделювання та управління економікою, що розвивається»

Науковці ЗНУ взяли участь у ІХ Міжнародній конференції «Моніторинг, моделювання та управління економікою, що розвивається»

Науковці ЗНУ взяли участь у ІХ Міжнародній конференції «Моніторинг, моделювання та управління економікою, що розвивається»
31.05.2021 10:01 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Ііженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем міжнародна конференція

Двадцять шостого травня в Одеському національному економічному університеті відбулася Міжнародна конференція «Моніторинг, моделювання та управління економікою, що розвивається (M3E2) 2021». Активну участь у її роботі взяли науковці інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), а саме: завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова та доцентка кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Олена Михайлуца. Вони представили своє дослідження щодо методики оцінювання рівня управлінського контролю на прикладі Запорізької міської ради.

Під час конференції «Моніторинг, моделювання та управління економікою, що розвивається (M3E2)» обговорювалися питання щодо досягнень у дослідженнях і застосуванні методів нелінійної динаміки, еконофізики та методології складних систем для високотехнологічної економіки. Також приділили увагу таким питанням, як економічна безпека, експериментальна економіка, інформаційні системи й технології в економіці, методи та моделі штучного інтелекту в економічних системах, моніторинг, моделювання та прогнозування в банківському секторі тощо. А оскільки конференція має статус міжнародної, її учасники виступали англійською.

Із доповіддю за темою «Концепція оцінки рівня управління міською радою для ефективного прийняття рішень» виступила професорка Тетяна Меліхова. У дослідженні вчені інженерного навчально-наукового інституту проаналізували економічну ефективність управлінського контролю Запорізької міської ради за період 2017-2020 рр. А також побудували моделі часових рядів доходів і видатків загального та спеціального фондів місцевих бюджетів; розробили концепцію оцінки рівня управлінського контролю, схему аналізу, моделювання та прийняття рішень.

Дослідниці запропонували формулу розрахунку економічної ефективності, що дозволяє провести якісний управлінський контроль і підвищити ефективність діяльності. Наукове дослідження, над яким працювали Тетяна Меліхова й Олена Михайлуца, викликало значний інтерес у міжнародної професійної спільноти.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини