Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / УВАГА! На сайті Приймальної комісії ЗНУ триває реєстрація для проходження творчого конкурсу: встигніть заповнити відповідну електронну форму!

УВАГА! На сайті Приймальної комісії ЗНУ триває реєстрація для проходження творчого конкурсу: встигніть заповнити відповідну електронну форму!

УВАГА! На сайті Приймальної комісії ЗНУ триває реєстрація для проходження творчого конкурсу: встигніть заповнити відповідну електронну форму!
31.05.2021 17:08 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University приймальна комісія вступ-2021 творчий конкурс

Шановні вступники! На сайті Приймальної комісії ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відкрили реєстрацію для проходження творчого конкурсу. Відповідно до абзацу 6, пункту 1, розділу V «Умов прийому для здобуття вищої освіти в 202», для вступу на спеціальності 017 «Фізична культура і спорт (Фізичне виховання; Спорт; Фітнес та рекреація)», 022 «Дизайн (Графічний дизайн)», 026 «Сценічне мистецтво (Театральне мистецтво)», 191 «Архітектура та містобудування» на місця державного (регіонального) замовлення на денну та заочну форму навчання за освітнім ступенем бакалавра необхідно скласти творчий конкурс у період з 01 липня по 13 липня 2021 р. відповідно до розкладу:

 

 

 

 У період з 14 по 23 липня будуть проводитись додаткові сесії творчих конкурсів для вступників, які вступають ВИНЯТКОВО на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, відповідно до розкладу:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для участі в творчому конкурсі обов'язково з собою потрібно мати:

  • оригінал та копію документа, що посвідчує особу (паспорт або ID-картка);
  • кольорову фотокартку розміром 3х4;
  • документ про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про його завершення до 10 липня;
  • медичну довідку за формою 086-о (для осіб, які вступають за освітніми програмами «Спорт», «Фізичне виховання» та «Фітнес та рекреація»).

Із цими документами необхідно з'явитися за 1 годину до початку творчого конкурсу в кабінет 115 навчального корпусу № 2 (Приймальна комісія), для отримання екзаменаційного аркуша. Без екзаменаційного аркуша вступник до складання творчого конкурсу не допускається.

Реєстрація на творчі конкурси за покликанням:

https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=student%2Fregistration&id_group=75

 

 

 

Схожі новини