Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає доцента кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем Леоніда Верьовкіна з ювілеєм

Колектив ЗНУ вітає доцента кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем Леоніда Верьовкіна з ювілеєм

Колектив ЗНУ вітає доцента кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем Леоніда Верьовкіна з ювілеєм
01.06.2021 09:05 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University іІнженерний навчально-науковий інститут кафедра мікроелектронних та електронних інформаційних систем ювілей

Першого червня святкує ювілей доцент кафедри мікроелектронних та електронних інформаційних систем інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Леонід Леонідович Верьовкін.

Майже все своє життя ювіляр присвятив alma-mater. У 1973 році, відразу після закінчення школи, Леонід Верьовкін прийшов працювати лаборантом науково-дослідного сектора Запорізького філіалу Дніпропетровського металургійного інституту. Сюди ж після служби в армії він повернувся вже як студент спеціальності «Напівпровідники та діелектрики» факультету електронної техніки.

Після закінчення вишу, отримавши кваліфікацію інженера з електротехніки, Леонід Леонідович працював інженером-випробувачем, начальником лабораторії заводу «Гамма», який виготовляв високотехнологічну радіоелектронну продукцію для космічної промисловості. А 1985 році повернувся в рідні пенати молодшим науковим співробітником кафедри мікроелектроніки, потім став асистентом кафедри, а за деякий час – і старшим викладачем.

У 2011 році Леонід Верьовкін захистив у спеціалізованій вченій раді Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» кандидатську дисертацію й отримав диплом кандидата наук за спеціальністю «Біологічні та медичні прилади і системи».

Леонід Леонідович користується повагою серед колег і студентів як освічена, енергійна, дотепна людина. У часи активної участі студентства в будівництві, Леонід Верьовкін керував студентськими будівельними загонами. Із ним, дипломованим альпіністом-професіоналом, студенти академії побували в Карпатах, Криму, на Кавказі. Окрім викладацької та виховної роботи, ювіляр займається науковою діяльністю, винахідництвом. До кола наукових інтересів Леоніда Леонідовича належать теоретичні та експериментальні дослідження в галузі схемотехніки мікроконтролерних пристроїв та мікро- та наноелектронних інформаційних систем. Він – автор понад 100 наукових праць і публікацій, підручника «Цифрова схемотехніка», навчально-методичних посібників, має 4 деклараційні патенти на корисну модель, 2 монографії.

До своїх захоплень ювіляр ставиться дуже професійно: Леонід Верьовкін є дипломованим автолюбителем із правом водіння всіх видів транспорту; пройшов навчання на управління літальними апаратами в льотній школі в Широкому й також має відповідний диплом. Крім того, він грає на гітарі, співає в оточенні друзів і свого численного дружного сімейства: у Леоніда Леонідовича чудова дружина, троє синів й онуки.

Колектив інженерного навчально-наукового інституту щиро вітає з ювілеєм Леоніда Леонідовича й зичить шановному імениннику успіхів у реалізації всіх проєктів і задумів. Нехай успішно втілюються в життя всі наукові плани, а результати роботи будуть завжди затребуваними! Шановний Леоніде Леонідовичу,бажаємо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, щастя та благополуччя!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини