Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ провели День відкритих дверей

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ провели День відкритих дверей

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ провели День відкритих дверей
01.06.2021 11:17 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Особливості цьогорічного вступу, спеціальності та освітні програми, бази практики та переваги Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) серед освітніх закладів Запорізького регіону – відповіді на ці та на інші питання майбутні вступники отримали 29 травня на Дні відкритих дверей. Цього разу захід відбувся в змішаному форматі: пряма трансляція на «ЕПФК.ТV» та в стінах освітнього закладу.

На початку з вітальним словом виступила директорка Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Олена Грибанова. За її словами, в освітньому закладі працює потужний педагогічний колектив.

«Коледж сьогодні – це майже тисяча студентів, майже сто викладачів, це – сучасний освітній заклад з обладнаною матеріальною базою, у якому майбутні студенти мають змогу отримати фахові знання та оволодіти практичними навичками», – зазначила Олена Грибанова.

У 2021 році успішно захистили кандидатські дисертації викладачка фізичної культури коледжу Анна Багорка та викладач журналістики Олександр Микитів. Славляться науково-педагогічні працівники коледжу й спортивними здобутками. Так, цього року викладачка фізичної культури, майстер спорту Олена Есаулова взяла участь у змаганнях із плавання, де виборола перемоги.

Важливою є підготовка студентів до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання. Для цього викладачі застосовують інтерактивні підходи до навчання, освітні механізми та технології, про дієвість яких свідчать результати складання тестування.

У підготовці до ЗНО студентам допомагають і відео-консультації «Круте ЗНО» на «ЕПФК.TV», яке нині разом зі студентами розвиває запорізька журналістка, головна редакторка мультимедійних платформ коледжу Анастасія Шевченко.

Учасникам заходу нагадали, що ЕПФК – сучасне відкрите електронне інформаційне середовище. Саме за допомогою платформи електронного забезпечення навчання Moodle студент студенти коледжу у будь-який час мають доступ до освітніх матеріалів, мають можливість складати завдання в будь-який зручний час.

 Зазначимо, що важливим складником фахового становлення студентів є співпраця Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ зі стейкхолдерами, адже це професіонали своєї справи, які чи не щодня передають власний досвід здобувачам освіти.

Надалі директорка коледжу Олена Грибанова передала слово заступниці голови студентської ради коледжу, голові Науково-студентського товариства Марії Чирві. Вона розповіла про студентське життя та самодіяльність, а також про спортивні, наукові здобутки студентів освітнього закладу.

Також директорка Олена Грибанова надала слово заступниці з навчально-виховної роботи Олександрі Данілкіній.

«Фахова передвища освіта змінює пріоритети свого розвитку, оскільки сучасному суспільству потрібні компетентні фахівці, які мають не тільки ґрунтовні теоретичні знання, практичні вміння й навички але й відрізняються мобільністю, динамічністю, конкурентоспроможністю, здатні адаптуватися, та реалізувати свій творчий потенціал. Перш за все, знання іноземних мов відкриють перед вами двері багатьох іноземних компаній. Так, наприклад, володіння англійською мовою дозволить вам пройти стажування в Туреччині, за підтримки нашого партнера компанії «AnexTour», або вільно комунікувати та працювати з ІТ-компаніями. І звичайно, думаємо про майбутнє. Наприклад, для вступу на магістратуру сьогодні є обов’язковим вступний іспит з іноземної мови. Тому в коледжі запроваджена концепція вивчення іноземних мов протягом всього терміну навчання, і це дозволяє нашим випускникам вільно володіти іноземною мовою професійного спрямування», – розповіла Олександра Данілкіна.

Наприкінці заходу продемонстрували відео «Особливості вступу-2021», оприлюднене на «ЕПФК.TV». Також вступникам нагадали, що цьогорік вступна кампанія розпочинається з 29 червня. До 13 липня відбудеться подача документів, з 14 до 24 липня – вступне випробування. І вже 27 липня оприлюднять рейтингові списки, а 31 липня відбувається зарахування за держбюджетною основою, 2 серпня – зарахування за контрактом.

Переглянули під час заходу й відео-ролики «Чому саме ЕПФК?», які підготували студенти та викладачі. Тож чому варто обрати саме цей коледж? Бо ЕПФК – це шанс розпочати самостійне життя й кар’єру, опанувавши професію вже через три-чотири роки; якісна підготовка та комфортність навчання; новий освітній простір; вже з першого курсу вивчаються дисципліни за обраним фахом; затребуваність на ринку праці; сучасна навчальна та матеріально-технічна база, наявність гуртожитку; висококваліфікований педагогічний колектив.

Викладачі та співробітники чекають на кожного абітурієнта в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ.

Переглянути запис прямого ефіру з Дні відкритих дверей можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=24suIKz-SO8&t=2388s

 

Анна Жукова

Анастасія Шевченко

Фото: Іван Лазорко, Яна Калашник

 

 

 

 

 

Схожі новини