Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ФСУ провели соціологічні майстерні для школярів області

Представники ФСУ провели соціологічні майстерні для школярів області

Представники ФСУ провели соціологічні майстерні для школярів області
01.06.2021 16:06 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління соціологічні майстерні профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Викладачі кафедри соціології факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) започаткували нову форму залучення шкільної молоді до інтерактивної взаємодії з обговоренні актуальних проблем життя українського суспільства. У співпраці з Обласним центром патріотичного виховання Запорізької обласної ради, який представляла випускниця факультету соціології та управління, кандидатка філософських наук Олена Стариковська, соціологи ЗНУ організували тренінги з формування вмінь з демократичної комунікації, реалізації завдань патріотичного виховання молоді та громадянської освіти для школярів 9-11 класів Запорізької області.

На сайті Обласного центру патріотичного виховання ЗОР заздалегідь було розміщено запрошення старшокласникам області до участі на платформі Zoom у культурно-просвітницькому заході «Гуманітарна політика патріота: європейський досвід успіху в Україні».

Запрошення на сторінці Facebook переглянули більше 700 осіб, а до участі зареєструвалося 104. Більше 60 школярів завітали на майданчики обраних ними соціологічних майстерень. Викладачі кафедри соціології запропонували теми тренінгів, які просто не могли не зачепити інтереси небайдужих юних громадян.

Проблемі організації власного тайм-менеджменту присвятила свій тренінг Бірюкова Т.Ф., декан факультету соціології та управління, кандидатка філософських наук, доцентка, яка спілкувалася з школярами на тему «Як не потрапити в пастку пожирачів часу?». Лепський М.А., доктор філософських наук, професор, запропонував школярам обговорити можливості прогнозування та проектування ними свого власного майбутнього – тренінг «Шлях переможця в майбутнє».

Кулик М.А., кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри, привернула увагу школярів до тих якостей і вмінь особистості, які здатні гармонізувати практики спілкування, на тренінгу «Як набути впевненості без агресії у спілкуванні?». Кудінов І.О., кандидат філософських наук, доцент, провів соціологічну майстерню, що розкриває професійні нюанси соціологічних досліджень, – тренінг «Як уникнути пасток в статистиці?».

Ратушна Т.О., кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри, присвятила свою соціологічну майстерню проблемі формування безпечних практик поведінки школярів в кібернетичному просторі – «Як не стати медіа-жертвою?». Скворець В.О., завідувач кафедри соціології, доктор філософських наук, запропонував школярам тренінг з ознайомлення з «азами» освітньої технології у формі дебатів на тему «Як перемогти в суперечці с президентом?».

Загалом культурно-просвітницький захід «Гуманітарна політика патріота: європейський досвід успіху в Україні» виявився вдалим. Школярі не лише познайомилися та поспілкувалися з викладачами кафедри соціології ЗНУ, але й переконалися, що саме участь у соціологічних майстернях створює для них можливості виявити свої здібності та зорієнтуватися на формування практичних вмінь, необхідних у житті.

 

 

 

 

 

 

Схожі новини