Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти спеціальності «Металургія» інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ відвідали Запорізький промисловий форум-2021

Під час модернізації промисловості передові технології в галузі машинобудування та металургії стають невід’ємною частиною сьогодення. Молодь все більш зацікавлюється IT-технологіями й роботехнікою та із задоволенням відвідує спеціалізовані виставки. Так, під керівництвом доцентки кафедри металургії інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Оксани Воденнікової молоді науковці – студенти 4 курсу спеціальності 136 «Металургія» Олександр Сагулякін і Юрій Подвойський побували на Запорізькому промисловому форумі-2021. Екскурсія відбулася в рамках роботи студентської наукової проблемної групи «Сучасні технології підвищення ефективності виплавки та обробки чорних металів і сплавів».

У виставці взяли участь 80 експонентів із Запоріжжя, Дніпра, Вінниці, Києва, Краматорська, Миколаєва, Тернополя, Харкова, Чернігова. Серед них були представники АТ «Мотор Січ», ТОВ «Укрест», «Укрметалургпром» тощо. Значний інтерес для студентів представляли розробки в галузі адитивних технологій і 3D-моделювання від інжинірингової компанії «Тріада ЛТД». Не лишилася поза увагою майбутніх металургіві продукція АТ «Мотор Січ» – виробника авіадвигунів та газотурбінних установок. Привернув увагу студентів і віртуальний аналог робота (технологію VR/AR), якого презентували учасники заходу.

У рамках Запорізького промислового форуму-2021 відбувалася науково-практична конференція ливарників «Литво. Металургія 2021», в якому, за запрошенням Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, взяла участь доцентка кафедри металургії Оксана Воденнікова.

Час, який провели на Запорізькому промисловому форумі-2021 студенти інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, приніс їм справжню користь, адже вони змогли поринути в світ сучасних технологій і знайти для своєї подальшої наукової роботи щось цікаве і важливе. Зокрема, увагу Юрія Подвойського привернула виставка феросплавів і порошкових матеріалів для футерування металургійних печей, яку представило ТОВ «Укрест». Отримані знання знадобляться юнакові при написанні кваліфікаційної роботи бакалавра за освітньо-професійною програмою «Металургія». А для Олександра Сагулякіна, який навчається за освітньо-професійною програмою «Обробка металів тиском», особливо корисною стала демонстрація високоточного обладнання для обробки металів компанії «ARAMIS».

Інженерний навчально-науковий інститут