Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує  на День відкритих дверей
02.06.2021 16:03 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж День відкритих дверей вступна кампанія-2021 профорієнтаційна діяльність

Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує випускників 9 та 11 класів, професійно-технічних навчальних закладів, а також їхніх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться 5 червня о 10.00.

Учасники заходу зустрінуться з адміністрацією коледжу та його викладачами; отримають можливість поставити будь-які питання стосовно вступу, а також навчання у ЗГЕФК ЗНУ. Вони почують багато цікавого про історію коледжу та його традиції. Дізнаються про перспективи працевлаштування випускників, а також про можливість продовжити освіту у вишах і, передусім, в Запорізькому національному університеті.

Особливу увагу буде приділено строкам вступної кампанії-2021; формам вступних іспитів для випускників 9 та 11 класів та професійно-технічних навчальних закладів.

Учасники заходу дізнаються багато корисної інформації про спеціальності технічного та економічного напрямку, за якими можна отримати освіту в ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ». А саме, які знання та навички отримують студенти цих спеціальностей, яку кваліфікацію отримують і де зараз працюють випускники коледжу. Наприкінці зустрічі всі охочі зможуть відвідати лабораторії, аудиторії та спортивні зали ЗГЕФК ЗНУ.

Шановні абітурієнти! Не втратьте можливість отримати сучасну професійну освіту! Приєднуйтеся до дня відкритих дверей, і ви зможете поринути в неповторну атмосферу коледжу та вже зараз відчути себе студентами одного з найкращих навчальних закладів міста.

Захід відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. Проїзд міськими видами транспорту: тролейбуси №№1, 3, маршрутні таксі  №№ 15, 46 та 93 до зупинки «Палац культури ЗТЗ».

Телефони: (093) 244 03 18, (068) 738 25 92, (061) 224 87 34

Сайт коледжу: http://www.zgec.zp.ua/rules.html

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

Увага! Шановні відвідувачі, пам’ятайте про необхідність користуватися захисними масками.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини