Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» відбувся день відкритих дверей

У ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» відбувся день відкритих дверей

У ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» відбувся день відкритих дверей
07.06.2021 14:18 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ВСП Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей

З вересня по червень адміністрація, викладачі та студенти Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) знову і знову готували та проводили дні відкритих дверей. Завдяки зусиллям дружнього колективу коледжу випускники шкіл і професійних навчальних закладів у зручний для них час змогли побачити свій майбутній заклад освіти та дізнатися багато цікавого про перспективи навчання за спеціальностями коледжу, а також про те, як стати його студентами.

Ось і п’ятого червня на майданчику біля центрального входу коледжу всі охочі мали можливість поспілкуватися з директором ВСП ЗГЕФК ЗНУ Віктором Черненком, його заступниками, представниками відбіркової комісії і підготовчих курсів, головами циклічних комісій, викладачами та студентами коледжу.

Учасники заходу змогли переконатися, що ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» – це дійсно сучасний заклад освіти, в якому готують висококваліфікованих фахівців за технічними та економічними спеціальностями. А це 131 «Прикладна механіка»; 133 «Галузеве машинобудування»; 144 «Теплоенергетика»; 145 «Гідроенергетика»; 192 «Будівництво та цивільна інженерія»; 186 «Видавництво та поліграфія»; 071 «Облік і оподаткування»; 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»; 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Щоб вступникам було простіше зробити вибір на користь тієї чи іншої спеціальності, на майданчику були розташовані інформаційні стенди, а викладачі завжди детально розповідали про особливості навчання за тією чи іншою спеціальністю та про перспективи працевлаштування випускників. Не залишилася поза увагою і можливість після закінчення коледжу продовжити освіту на старших курсах у Запорізькому національному університеті.

Представники відбіркової комісії звернули увагу присутніх на особливості вступної кампанії-2021, а саме, строки подання заяв та документів, проведення вступних іспитів, а також на перелік документів, які необхідні для вступу. Активно відбувався запис і на одномісячні підготовчі курси, адже вони дають можливість значно покращити якість підготовки до вступу в коледж і допоможуть адаптуватися вже нині до студентського життя.

Ділилися своїми враженнями про навчання у ВСП ЗГЕФК ЗНУ, а також про різноманітні заходи и гуртки, учасниками яких вони є, і сьогоднішні вихованці коледжу. А гарний настрій, який панував на майданчику, підтримував чудовий виступ вокально-інструментальної студії «Обрій».

Адміністрація та викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» бажають випускникам дев’ятих, одинадцятих класів та професійних навчальних закладів успішно закінчити навчальний рік та подолати вступні іспити, щоб восени розпочати навчання у ВСП ЗГЕФК ЗНУ!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

Схожі новини