Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ триває практика з ботаніки

На біологічному факультеті ЗНУ триває практика з ботаніки

На біологічному факультеті ЗНУ триває практика з ботаніки
08.06.2021 13:24 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет освітній процес практика з ботаніки

Нещодавно на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) розпочалася обов’язкова навчальна літня практика з ботаніки. Її координаторкою стала доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Ірина Приступа.

Ця практика триває 3 тижні – з 31.05 по 19.06 – в очному форматі. До основних завдань, що стоять перед практикантами, належить проводження досліджень рослин у польових умовах. Але через несприятливі погодні умови, студенти зараз багато часу проводять у науковій лабораторії. Більше екскурсій планується із 7 червня. Їхнє завдання – ознайомити студентів з рослинністю регіону, з їхніми умовами зростання.

Крім того, здобувачі освіти збирають рослинний матеріал, який потім детально вивчають у лабораторіях та за допомогою спеціальної літератури, зокрема «Червоної книги України» і «Визначника вищих рослин України». Студенти заповнюють щоденники практики, пишуть звіти та виконують самостійні роботи, які потім представлять на підсумковій конференції.

До того ж, одним із завдань практики є складання власного гербарію зі зразків флори запорізького краю. Основною метою практики Ірина Володимирівна вважає вивчення рослин у запорізькому регіоні, закріплення знань, отриманих під час вивчення дисципліни «Ботаніка», та вміння правильно визначати рослини.

 

Вероніка Христіч

 

 

Схожі новини