Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили кращих молодих учених року

У ЗНУ визначили кращих молодих учених року

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили результати конкурсу «Кращий молодий вчений року», який проводила Рада молодих вчених ЗНУ за результатами роботи у 2020/21навчальному році.

Нагадаємо, що оцінювання науково-педагогічних працівників і аспірантів відбувалося відповідно до Положення про конкурс «Кращий молодий вчений року». Участь у конкурсі була добровільною. Конкурсна комісія в складі ректора ЗНУ Миколи Фролова, проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, начальника науково-дослідної частини Оксани Болдуєвої та Голови ради молодих вчених Сергія Чопорова визначала найкращих молодих учених серед аспірантів, асистентів, викладачів, старших викладачів, доцентів, професорів. Комісія розглядала:

1)анкети учасників Конкурсу;

2)рекомендації завідувача кафедри; керівника наукового гуртка; наукового керівника/наукового консультанта або голови наукового товариства або ради студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Інституту;

3)інформаційну довідку про результати наукової діяльності претендента та перелік його публікацій;

4)електронну презентацію здобутків претендента.

За результати оцінювання найкращими визначено

серед аспірантів:

1. Столярова Анастасія, аспірантка 4 року спеціальності Прикладна математика