Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНО з історії України та фізики на базі ЗНУ складали близько 600 абітурієнтів

ЗНО з історії України та фізики на базі ЗНУ складали близько 600 абітурієнтів

ЗНО з історії України та фізики на базі ЗНУ складали близько 600 абітурієнтів
08.06.2021 16:04 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНО- 2021 тестування з історії України та фізики Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

Четвертого та сьомого червня на базі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели ЗНО з історії України та фізики. В ці дні до ЗНУ перевірити свої знання з цих предметів завітали:194 особи на ЗНО з фізики та 391 особа – на ЗНО з історії України.

Уже традиційно роботу цього колективу координувала начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів у навчальному корпусі № 2 та старший лаборант, асистент кафедри генетики та рослинних ресурсів Максим Мельник у навчальному корпусі № 6. Підбиваючи підсумки проведення ЗНО, Галина Володимирівна відзначила, що увесь персонал пункту тестування спрацював злагоджено, а в університеті були створені всі необхідні умови для комфортної роботи учасників ЗНО. Так, у цьому тестуванні були задіяні 18 аудиторій на ЗНО з історії України та 13 аудиторій на ЗНО з фізики у навчальних корпусах № 2 і 6. Зокрема, у навчальному корпусі № 2 виділили приміщення для написання ЗНО з фізики абітурієнту з особливими освітніми потребами, де було створено максимально зручні умови та медичний супровід. Нагадаємо, що відповідно до процедури написання зовнішнього незалежного оцінювання таким учасникам надається додаткові 30 хвилин на виконання завдань.Також на цих двох ЗНО були задіяні 31 старший інструктор, 30 інструкторів і 10 чергових. За перебігом цих ЗНО спостерігали Алла Костенко та Анастасія Шумада – уповноважені особи від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

З огляду на карантинні обмеження, цього разу персоналом пункту була забезпечена чітка й злагоджена робота з дотримання всіх медичних вимог щодо запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції. Згідно з ними, медичні працівники провели температурний скринінг як усім учасникам, так і персоналу пункту. Крім того, представники охорони університету та національної поліції слідкували за дотриманням усіх вимог, зокрема, за забезпеченням соціальної дистанції, наявності масок тощо. Працівники пункту були забезпечені багаторазовими захисними щитками з прозорого пластику. Як вони, так і учасники ЗНО мали змогу помити руки з милом й обробити їх санітайзером. В аудиторіях учасників розсаджували так, щоб під час написання вони дотримувалися соціальної дистанції. Під час проведення ЗНО в корпусі чергували  медичні працівники, до яких могли звернутися всі, хто потребував допомоги лікаря. Крім того, у пункті тестування працювали офіційно акредитовані представники Суспільного телебачення, які мали змогу вести зйомку у пункті тестування під час відкриття сховища, відкриття контейнера з аудиторними пакетами, під час спілкування з учасниками ЗНО згідно з дотриманням усіх норм і положень.

Також усі процедурні моменти забезпечували старші інструктори, інструктори і чергові в корпусі, які чітко слідкували за виконанням вимог, що передбачені процедурою тестування. Саме написання зовнішнього незалежного тестування тривало згідно з процедурою 150 хвилин, упродовж яких його учасники мали надати відповіді на всі запитання, що містилися в робочому зошиті. Після завершення ЗНО вступники отримали свої зошити, аби мати змогу ще раз переглянути запитання й оцінити, наскільки правильно вони виконали завдання під час написання зовнішнього незалежного оцінювання. Впродовж місяця учасники ЗНО можуть забрати свої зошити у відділі доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування (2 корпус, 204 аудиторія).

 

 

 

Схожі новини