Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ («Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та держуправлінні») відвідали заходи в рамках підвищення кваліфікації

14.06.2021 15:17 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики Інформаційна діяльність у бізнесі політиці та держуправлінні неформальне підвищення кваліфікації викладання

Представники факультету журналістики (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують осягати можливості неформального підвищення кваліфікації викладання на освітній програмі «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні».

Так, другого червня до веб-семінару «Як за допомогою відкритих даних ефективно моніторити витрати місцевих бюджетів» долучилися викладачі ОП Вікторія Ковпак, Наталія Лебідь, Наталія Санакоєва, Катерина Доценко, Ірина Бондаренко. У рамках семінару Юрій Малахов провів майстер-клас, який побудувалий на базі інструменту «ТОП-10 підрядників місцевої влади», презентувавши відкриту візуалізовану базу даних. Візуалізацію реалізували в межах проєкту USAID/ UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS” за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Також десятого червня викладачі Віта Березенко, Анна Баранецька, Вікторія Ковпак, Тетяна Іванець, Тетяна Іванюха та Христина Пирогова та Наталія Тяпкіна відвідали онлайн-воркшоп на сторінці Центру досліджень визвольного руху у Facebook з істориком, директором архіву Служби безпеки України Андрієм Когутом, де слухали про:

- порядок доступу до архівів радянських спецслужб в Україні

- типи матеріалів, які знаходяться в «архівах КҐБ»

- з чого починати пошук, якщо людина ніколи не працювала з архівними документами

- потенціал розсекречених архівних документів для цифрових проєктів з теми.

Захід відбувався в рамках проєкту «Репресоване мистецтво. Національна культура очима КҐБ/StB: Україна, Чехія, Грузія», який реалізує Центр досліджень визвольного руху з партнерами за підтримки Європейського Союзу за програмою HouseofEurope. Наступного навчального року ці кейси включатимуть до освітнього процесу в рамках дисциплін ОП «Інформаційна діяльність у бізнесі, політиці та державному управлінні».

Факультет журналістики