Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Поліна Єфіменко – переможниця міжнародного конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент»

Студентка ЗНУ Поліна Єфіменко – переможниця міжнародного конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент»

Студентка ЗНУ Поліна Єфіменко – переможниця міжнародного конкурсу наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент»
15.06.2021 10:54 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту Міжнародний конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Менеджмент» перемога

Днями відбулася підсумкова онлайн-конференція, під час якої представили на захист свої кращі роботи учасники щорічного Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент». Серед його переможців дипломом ІІІ ступеня відзначили студентку ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), першокурсниця ОП «Менеджмент міжнародного бізнесу» Поліна Єфіменко.

Конкурс проводився за підтримки МОН України з метою інтеграції молодих науковців у світовий освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків та стимулювання інноваційної діяльності здобувачів вищої освіти  на базі Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського. На розгляд конкурсної комісії за різними напрямами представили свої роботи понад 450 учасників із 239 закладів вищої освіти України та інших країн світу. Журі оцінювало подані на другий тур роботи шляхом подвійного «сліпого» рецензування. Автори кращих наукових робіт взяли участь у підсумкових науково-практичних Zoom-конференціях, де виступили з науковими доповідями та презентаціями.

Близького 50 учасників – у їхньому числі двоє представників ЗНУ – представили дослідження з напрямку менеджменту. При цьому в числі кращих члени комісії відзначили «Стратегію просування національного продукту на внутрішньому ринку» Поліни Єфіменко. Дослідження стосується галузі менеджменту підприємств, що виступають виробниками та реалізаторами агротехніки. У своїй роботі майбутня фахівчиня на прикладі підприємства запорізького регіону такого типу обґрунтувала необхідність застосування так званої «агресивної» маркетингової політики в системі продажів. Це, по-перше, пов’язано із приходом в агробізнес нової генерації менеджерів, а по-друге – дозволяє національному виробнику в умовах жорсткої світової конкуренції освоювати нові сегменти ринку. Отже, виробник, на її думку, сьогодні має передусім звернутися до потреб клієнта, і не просто звернутися, а й вміти запропонувати йому свій продукт.

Поліна Єфіменко – членкиня НТСАД факультету менеджменту. Свої враження від участі в конкурсі вона сформулювала лаконічно, але змістовно: «Це була моя перша спроба участі в конкурсі міжнародного рівня, і вона виявилася вдалою. Я задоволена результатом, але не зупинятимуся на досягнутому й в подальшому займатимуся дослідженнями в галузі менеджменту, аби пропонувати нові, корисні ідеї задля підтримки національного виробника».

Науковими керівниками роботи були завідувач кафедрою бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, професор Дамір Бікулов та доцентка цієї кафедри Світлана Маркова.

Схожі новини