Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри дизайну ЗНУ пройшли міжнародне стажування з освітнього менеджменту

15.06.2021 11:14 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет СПП кафедра дизайну міжнародне стажування освітній менеджмент

Нещодавно викладачі кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): Брянцев О. А., Брянцева Г. В., Виноградова А. С., Сілогаєва В. В., Чемерис Г. Ю. пройшли міжнародне стажування «Фандрейзинг та основи проєктної діяльності в закладах освіти: досвід європейських країн для педагогічних і науково-педагогічних працівників Польща – Україна».

Викладачі ЗНУ плідно працювали в команді з колегами інших ЗВО у ZOOM. План стажування складався з двох частин: базової та індивідуальної. Базова частина (90 годин) – це навчальні модулі, лекції, семінари, тренінги, тести та завдання, однакові для всіх учасників стажування. Індивідуальна частина (90 годин) – це навчальні модулі, завдання, тести та консультації відповідно до розробленого проєкту.

Своїми враженнями поділилась старша викладачка кафедри дизайну Вероніка Сілогаєва :«Незважаючи на те, що стажування проходило у вихідні дні: субота та неділя з 10 ранку до 16 години, з перервою 2 години, ми з колегами не пошкодували, що знаходили на нього час, було цікаво та пізнавально. Потрібно було передивитися різну літературу, щоб відповісти на питання, щ опісля кожного дня викладав у Класрумі наш лектор Микола Журба. Адже сім модулів – це не тільки слухати лекції та спілкуватися, це плідна праця. Цікаво було розробляти власний проєкт, сподіваємось ми його трохи підкоригуємо та ще візьмемо участь у конкурсі на грант. Після завершення роботи ми отримали сертифікати з додатками. Треба зазначити, що всі наші викладачі отримали оцінки «відмінно». Радіємо з цього».

Свідерська Вікторія