Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ триває практика першокурсників освітньої програми «Соціологія медіації та кримінології»

На ФСУ триває практика першокурсників освітньої програми «Соціологія медіації та кримінології»

На ФСУ триває практика першокурсників освітньої програми «Соціологія медіації та кримінології»
15.06.2021 16:44 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ФСУ навчальна практика соціологія медіації та кримінології запорізький провідний центр соціологічних та маркетингових досліджень благодійний фонд Карітас

Відповідно до графіку освітнього процесу практика студентів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триватиме два тижні. Базами практики стали дві організації: БО Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя» та провідний центр соціологічних та маркетингових досліджень м. Запоріжжя «Marketing and legal solutions group» (MLS group), з якими факультет соціології та управління уклав довгострокові договори щодо проходження студентської практики. Керівниками практики від університету стали доцентка кафедри соціології к.соціол.н. Кулик Марія та викладачка, к.соціол.н. Пилипенко Яна.

Практика студентів стартувала в Благодійному фонді «Карітас Запоріжжя» із засідання круглого столу, організованого для студентів-соціологів керівниками відділу моніторингу разом із фахівцем з адвокації, лобістом «Карітас Запоріжжя» Володимиром Швецем. У засідання круглого столу взяли участь фасилітатори, керівники проєктів фонду. Особливий інтерес у студентів викликав виступ провідних медіаторів фонду Ніни Кокоєвої та Каріне Арутюнян, які поділилися зі студентами важливим практичним досвідом проведення сімейної медіації.

У відповідності до програми практики студенти отримають перший досвід інтерв’ювання та роботи із масивом даних, візьмуть участь у реалізації соціологічного дослідження «Особливості впровадження соціальної послуги соціально-трудової адаптації в Запорізькому регіоні». Мета опитування – визначити особливості запиту на таку соціальну послугу як соціально-трудова адаптація та оцінити перспективи її надання людям з інвалідністю у Запорізькому регіоні.

У Центрі соціологічних досліджень «Marketing and legal solutions group» соціолог Булавкіна Катерина ознайомила студентів із місією та завданнями Центру. Для першокурсників організували вступний інструктаж із проведення опитування, після чого їх долучили до інтерв’ювання, контролю якості даних опитування, роботи з базами даних та транскрибування записів глибинних інтерв’ю. Співробітники MLS group також організували тренінг із роботи в програмі обробки даних досліджень SPSS для студентів.

 

ФСУ

Схожі новини