Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет запрошує абітурієнтів на навчання за традиційними та новими освітніми програмами

Історичний факультет запрошує абітурієнтів на навчання за традиційними та новими освітніми програмами

Історичний факультет запрошує абітурієнтів на навчання за традиційними та новими освітніми програмами
16.06.2021 13:37 Все Головні новини Факультети Історичний Історичний факультет Історія та археологія Міжнародні відносини суспільні комунікації та регіональні студії Середня освіта

Історичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) радо запрошує вступників на навчання за низкою спеціальностей та освітніх програм для здобувачів рівнів вищої освіти бакалавр та магістр. Для здобувачів рівня вищої освіти бакалавр історичний факультет пропонує навчання за трьома спеціальностями: 032 Історія та археологія; 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; 014 Середня освіта.

Спеціальність 032 Історія та археологія для здобувачів освітнього рівня бакалавр на історичному факультеті представлена трьома освітніми програмами: «Історія»; «Історія та політика»; «Діджитал-історія». Після завершення навчання за спеціальністю випускники отримають кваліфікацію: бакалавр історії та археології. Студенти кожної з освітніх програм вивчатимуть широкий спектр нормативних та вибіркових історичних дисциплін, що формують як загальні, так і спеціальні компетентності. Серед вибіркових дисциплін, зокрема, освітньої програми «Історія та політика» є такі, як: «Основи публічної історії», «Історія політичних вчень»; освітньої програми «Діджитал-історія»: «WEB-технології для істориків», «3D-графіка для істориків»; освітньої програми «Історія»: «Кіно-, фотодокументи в історичних дослідженнях», «Історія ментальностей України XVII–XX століття». Для формування практичних навичок студенти проходять ряд практик, в тому числі археологічну та етнографічну.

Спеціальність 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії представлена освітньою програмою «Країнознавство». Її випускники отримають кваліфікацію бакалавр з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій. Студенти спеціальності мають низку практик: перекладацьку, туристичну, з інформаційних технологій та комунікацій. Серед дисциплін, які формують професійні компетентності студентів: «Дипломатична та консульська служба»; «Конфліктологія та теорія переговорів»; «Світова економіка та міжнародні економічні відносини». Освітня програма передбачає вивчення трьох іноземних мов.

Спеціальність 014 Середня освіта представлена на історичному факультеті освітньою програмою «Середня освіта (Історія)» з додатковою предметною спеціальністю за вибором: «Українська мова та література», «Англійська мова та література», «Інформатика», «Фізика», «Математика». Випускники спеціальності отримають кваліфікацію: бакалавр освіти (історія). Учитель з додаткової спеціальності. Серед дисциплін освітньої програми такі: «Історія середніх віків», «Давня та Нова історія України», «Теорія та методика навчання історії», «Основи інклюзивної освіти», «Психологія». Опанування спеціальності передбачає ряд педагогічних практик.

Для здобувачів освітнього рівня магістр на факультеті діє магістратура за освітніми програмами «Історія» спеціальності 032 Історія та археологія та «Країнознавство» спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії.

Сторінки  факультету  у  соцмережах

Сторінка на сайті ЗНУhttps://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/history

Facebook: https://www.facebook.com/histfacznu

Тelegram: t.me/histfacznu

Instagram: @histfacznu

 

Схожі новини