Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Cтуденти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи беруть активну участь у благодійних заходах

23.06.2021 09:15 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров'я та туризму благодійність

Днями в центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся благодійний ярмарок на підтримку хворої дитини – Нікіти Книжного, який потребує допомоги. Однією з організаторок заходу стала студентка 2 курсу факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), спеціальності готельно-ресторанна справа Марія Винокурова.

Волонтерські групи Запоріжжя, до складу яких входить і Марія, на території парку організували ярмарок-продаж. Тут представили різноманітні товари: кондитерські вироби @solodki_mandry, @sovkusom_zp, @sweet_nest_zp, іграшки @sp_igrushki_zp, кульки @sharsmille тощо. Під час заходу також проходили виступи аніматорів.

Усі отримані від благодійної акції кошти перерахували на рахунок мами Нікіти @help.nikita.sma. Хлопчик має вроджене генетичне захворювання – спінальну-м'язову атрофію 1 типу. Вартість лікування складає 2 300 000 $ (саме стільки коштує препарат для генної терапії «Zolgensma», який дасть шанс на життя). Варто зазначити, що такі благодійні акції зі збору коштів для хлопчика проходять по всій Україні, наразі до них долучилося й наше місто разом із студентською молоддю ЗНУ.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи