Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання, здоров'я та туризму тривають зустрічі з роботодавцями

24.06.2021 11:59 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров'я та туризму профорієнтація співпраця з роботодавцями

Питання профорієнтації та працевлаштування студентів завжди лишаються актуальними. Отже кафедра туризму та готельно-ресторанної справи ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжує співпрацювати з роботодавцями туристичної галузі та індустрії гостинності.

Днями на факультеті фізичного виховання, здоров'я та туризму відбулася зустріч викладачів і здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Туризм» із представниками галузі обслуговування Запоріжжя в онлайн-форматі. Організатори на зустріч запросили спікерів, які підготували цікаві виступи. Під час зустрічі із молоддю спілкувалися фахівці галузі, які мають багатий досвід створення та просування туристичних продуктів: менеджер-управитель готелю «Khortitsa Palace» Джаффар Шамія, менеджерка з продажів цього готелю Анастасія Дядечко, директорка турагенції «TPG Agencу» Тетяна Ніколаєва, начальниця відділу іміджевих проєктів і маркетингу управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Людмила Остапенко.

Доповідачі висвітлили такі теми як: сучасний стан і перспективи розвитку готельного бізнесу регіону; найпоширеніші та нові туристичні напрями, запуск нових туристичних продуктів (villa del vino, пасіка). Також йшлося про особливості організації подорожей під час пандемії COVID-19, щодо активної роботи з європейськими грантами, можливостей запуску і розширення сувенірної лінії продуктів, запуску нової Школи гідів у Запоріжжі тощо. При цьому гості акцентували увагу студентської молоді на перспективності обраної ними професії, адже суспільство потребує висококваліфікованих фахівців у галузі туризму та готельно-ресторанної справи.

Представники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, своєю чергою, зацікавлені й докладають максимум зусиль, аби її випускники отримували комплексні знання й були кваліфікованими фахівцями, конкурентоспроможними на ринку праці. З цією метою здійснюється систематичний аналіз, перегляд й оновлення освітніх програм, за якими проходять підготовку студенти факультету, урізноманітнюється процес навчання. А також постійно розширюються можливості й бази проходження практичної підготовки студентів, адже до співпраці постійно залучаються роботодавці.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи