Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету демонструють високі результати своєї наукової роботи

Студентка магістратури юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дарина Куліченко взяла участь у ХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «КОНСТИТУЦІЯ – ОСНОВА РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ І СУСПІЛЬСТВА» до 25-річчя Конституції України. Захід організував Інститут держави і права імені В. М. Корецького НАН України, Рада молодих учених, Міжнародна асоціація істориків права.

Дарина представила наукову роботу на тему «Державні нагороди України: проблеми правового регулювання», написаної у співавторстві зі студентом Інституту підготовки кадрів до органів юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Костянтином Федосєєвим під керівництвом декана юридичного факультету Запорізького національного університету Тетяни Коломоєць.

У конференції взяли участь 42 доповідачі: особи, удостоєні почесних звань – 4, доктори наук і професори – 14, кандидати наук і доценти – 13, аспіранти і здобувачі – 10, студенти і магістрантів – 5. За результатами конференції публікуватимуться матеріали доповідей.

Юридичний факультет