Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Досягнення студентів ЗНУ відзначили почесними стипендіями

Досягнення студентів ЗНУ відзначили почесними стипендіями

30.06.2021 10:07 Все Головні новини Факультети Спеціальні стипендії матеріальна підтримка для обдарованої молоді

Двадцять третього червня, під час засідання Вченої ради ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) затвердили кандидатури студентів університету, які в другому півріччі 2021 року отримуватимуть спеціальні стипендії: стипендії Президента України, Запорізької ОДА, Запорізької обласної ради. Цими винагородами відзначили визначні досягнення молоді в навчанні, науковій та громадській діяльності.

Так, право на академічну стипендію Президента України здобули: Зачепило Дар’я Анатоліївна – студентка 3 курсу ОР бакалавр економічного факультету; Іванов Олександр Якович – студент 1 курсу ОР магістр факультету соціології та управління; Смирнов Олександр Валентинович – студент 1 курсу ОР магістр філологічного факультету; Дікопавленко Тимофій Тимофійович – студент 3 курсу ОР бакалавр Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ.

Щодо стипендій Верховної Ради України, то до цієї категорії включили таких осіб: Братко Олександр Арсенійович – студент 3 курсу ОР бакалавр факультету іноземної філології; Клеменко Анастасія Юріївна – студентка 3 курсу ОР бакалавр факультету соціальної педагогіки та психології; Бондаревська Марія Антонівна – студентка 3 курсу ОР бакалавр факультету іноземної філології. Соціальну стипендію Верховної Ради України для студентів ЗВО з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей отримуватиме: Хміль Руслан Миколайович – студент 3 курсу факультету іноземної філології.

Право на стипендію Кабінету Міністрів України здобула Вдовкіна Ольга Олегівна – студентка 3 курсу ОР бакалавр біологічного факультету. А стипендії Запорізької обласної державної адміністрації призначено: Васильєвій Крістіні Єгорівні – студентці 3 курсу ОР бакалавр юридичного факультету, Доні Валерії Андріївні – студентці 1 курсу ОР магістр філологічного факультету. Право на стипендії Запорізької обласної ради здобули: Андреєвська Анна Андріївна – студентка 3 курсу ОР бакалавр факультету журналістики; Меліхов Євгеній Валентинович – студент 3 курсу ОР бакалавр Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ.

Окрім цього, за час заходу затвердили список у складі 126 кандидатур з числа студентів ЗНУ на отримання матеріальної підтримки обдарованої молоді в другому півріччі 2021 року відповідно до Міської програми підтримки обдарованої молоді м. Запоріжжя, яка фінансується з міського бюджету.

Детальну інформацію про розподіл стипендіатів можна переглянути на сторінці відділу виховної роботи за лінком: