Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає з успішним захистом дисертації (PhD) Заслуженого тренера України з важкої атлетики – викладача вишу Анатолія Орлова

30.06.2021 16:12 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання здоров’та туризму захист дисертації відділ аспірантури й докторантури

Нещодавно у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся захист дисертації викладача вишу Анатолія Орлова "Вдосконалення фізичної та функціональної підготовленості важкоатлеток 12-13 років на етапі попередньої базової підготовки"; на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт (PhD). Науковий керівник - завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту ЗНУ, д.п.н. Анатолій Конох. Це - перший захист на факультеті та в університеті доктора філософії з спеціальності 017 "Фізична культура і спорт".

Досвід професійного становлення та успіху Анатолія Орлова – талановитого тренера та спортсмена, випускника Запорізького, тоді ще державного, університету – важко переоцінити. У 2003 році Анатолій закінчив факультет фізичного виховання, спеціальність «Олімпійський та професійний спорт», а сьогодні він – майстер спорту України з важкої атлетики, багаторазовий чемпіон та призер Кубків та чемпіонатів України, а також – тренер вищої категорії з важкої атлетики, Заслужений тренер України з важкої атлетики.

Факультет фізичного виховання, здоров’та туризму