Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека ЗНУ підбила підсумки навчального року

Наукова бібліотека ЗНУ підбила підсумки навчального року

Наукова бібліотека ЗНУ підбила підсумки навчального року
30.06.2021 17:03 Все Головні новини Наукова бібліотека ЗНУ

Традиційна процедура атестації працівників Наукової бібліотеки Запорізького національного університету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) показала, наскільки суттєвими є зміни функціоналу, спектру послуг, напрямів розвитку бібліотеки нашого вишу, яка вже не є книгозбірнею у звичному розумінні.

Цифрові технології, онлайн-послуги, електронний каталог на 1,5 млн, мобільні застосунки, штрихкодування, доступ до розмаїття наукометричних баз, антиплагіатна перевірка, інституційний репозитарій, електронний запис через додаток "Дія", міжнародні стилі цитування, тренінгова робота – це далеко не вичерпний перелік питань, які обговорювали зі співробітниками бібліотеки.

Проректор з науково-педагогічної роботи відзначив: «Вдячний за натхненну і ефективну роботу з модернізації бібліотеки її директору Ніні Чалій». Своєю чергою представники колективу бібліотеки зауважили: «Дуже важлива була оцінка керівництва університету вагомого внеску бібліотечного колективу в розбудову сучасного освітнього та наукового простору. І, звичайно, ж озвучив Юрій Каганов і наші мрії про масштабний ремонт з реконструкцією, і сподівання, що вже в тендері книжковий сканер. Традиційно були й грамоти ректора за особливо визначні здобутки року 20/21: 420-сторінковий бібліографічний покажчик до 90-річчя ЗНУ і вже багатотисячний Інституційний репозитарій академічних текстів ЗНУ. І це, дійсно, показники потужності  інформаційних ресурсів університету. Рік навчальний 20/21 відбувся! Готуємось до нового 21/22»!

 

Наукова бібліотека ЗНУ

 

 

 

Схожі новини