Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Розпочато роботу моніторингової групи з реалізації субпроєктів НКПВУ

Розпочато роботу моніторингової групи з реалізації субпроєктів НКПВУ

Розпочато роботу моніторингової групи з реалізації субпроєктів НКПВУ
02.07.2021 12:02 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина

На черговому засіданні робочої групи з координації субпроєктів в рамках реалізації проекту НКПВУ було утворено моніторингову групу,  метою діяльності якої є регулярне відслідковування процесу виконання субпроєктів НКПВУ, перевірка стану дотримання екологічних і соціальних стандартів Європейського інвестиційного банку та визначення екологічних і соціальних впливів від реалізації субпроєктів. До складу групи увійшли представники адміністративно-господарської частини, трудового колективу та студентської ради.

Як відзначає проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення, голова Робочої групи, Сергій Кушнір: «Здійснення моніторингу є нагальним завданням, оскільки важливий не лише результат – виконані роботи, а й сам процес, адже ми маємо забезпечувати дотримання усіх соціальних стандартів, норм з охорони життя та здоров’я мешканців гуртожитку, екологічних стандартів, щоб врешті отримати максимальний результат з мінімальним дискомфортом для оточуючих. Це ще одне підтвердження реалізації гасла Адміністративно-господарської частини АГЧ «Безпека, зручність, комфорт»

Так, 24 червня, моніторингова група здійснила візити на об’єкти, в ході яких поспілкувалась із працівниками, мешканцями гуртожитків та оцінили дотримання соціальних та екологічних стандартів Європейського інвестиційного банку під час проведення робіт з капітальних ремонтів.

За результати моніторингу та засідання моніторингової групи відзначено дотримання підрядниками та університетом соціальних та екологічних стандартів Європейського інвестиційного банку. Порушень прав працівників не виявлено, на об’єктах забезпечено усі заходи з охорони праці та з охорони життя та здоров’я мешканців гуртожитків. Скарг від мешканців ані до працівників підрядних організацій, ані до спеціаліста з управління скаргами не надходило. На об’єкті ZP_ST_02 (гуртожиток №4) будівельний майданчик перебуває в задовільному стані, забезпечено дотримання екологічних стандартів. На об’єкті ZP_ST_02 (гуртожиток №3) наявне незначне засмічення будівельного майданчику, викликане проведенням робіт із утеплення фундаменту, яке після проведення усіх необхідних робіт буде прибрано.

Нагадуємо, що якщо у вас виникають питання щодо реалізації проектів, пропозиції або скарги, то ви можете їх надсилати на електронну адресу vospotdel@ukr.net, звертатись до спеціаліста по роботі зі скарги - начальника відділу виховної роботи Кондратенко Світлани Вікторівни (НК №4 каб. 211, тел. 228-76-48) або у телеграм бот @znu_ahch_bot