Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ розпочався прийом документів від вступників на базі 9-х класів

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ розпочався прийом документів від вступників на базі 9-х класів

У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ розпочався прийом документів від вступників на базі 9-х класів
05.07.2021 09:53 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж вступна кампанія-2021 прийом документів

Двадцять дев’ятого червня у відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) розпочався прийом документів від абітурієнтів, які вступають до ЗГЕФК ЗНУ на базі 9 класів.

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ - це один з найстаріших закладів освіти нашого міста, де студенти отримують сучасні та перспективні спеціальності. Підготовка здійснюється за 11 спеціальностями технічного, економічного та комп’ютерного спрямування, серед яких: «Галузеве машинобудування», «Прикладна механіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Теплоенергетика», «Гідроенергетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування» та «Видавництво та поліграфія».

Абітурієнти-2021, вступивши до ЗГЕФК ЗНУ, можуть стати студентами, що навчаються за державним замовленням, отримуючи звичайну стипендію. Але в коледжі започатковано додаткову, іменну стипендію «Кращого випускника» імені відомого енергетика, випускника коледжу Василя Трегуба. Таку стипендію може отримати студент останнього року навчання, який постійно добре навчався та був активним учасником громадського життя ЗГЕФК ЗНУ.

Але й це ще не все, адже кожен студент може всебічно розвиватися як особистість у спортивних секціях і творчих студіях навчального закладу. А по закінченні навчання у коледжі випускники, отримавши диплом державного зразка, можуть продовжити освіту за скороченим терміном у закладі вищої освіти, зокрема, в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету.

Щоб стати студентами Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ, хлопцям і дівчатам, які вступають на базі 9-х класів за денною формою навчання, необхідно встигнути подати заяви та документи з 29 червня до 18.00 13 липня. Більш детальна інформація про умови вступу, перелік документів тощо – за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1qXrFLbcWbdL8xxEsMY4UAOVYVzP1rnSo/view

Для тих, хто має намір отримати освіту в ЗГЕФК ЗНУ на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника за денною формою навчання, строки подачі документів – із 14 липня до 18.00 9 серпня. Детальніше про умови вступу, перелік документів – за лінком:

https://drive.google.com/file/d/1tH68yw5x0IS74IXJIHb-L98BVRM04_le/view

А для вступників на базі 11-х класів за денною формою здобуття освіти терміни подачі заяв і документів залежать від того, чи складали вони ЗНО чи вступають на підставі екзаменів, складених у коледжі. Прийом документів розпочинається 14 липня, а закінчується: о 18:00 год. 26 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів; о 18:00 год 2 серпня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО. Із більш детальною інформацією про умови вступу можна ознайомитися за лінком:

https://drive.google.com/file/d/1NOBggztSos4-ZnFRBQFPT7YU5n-kLgXp/view

Реєстрація електронних кабінетів для вступників за заочною формою навчання на базі повної загальної середньої освіти та на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника розпочалася 1 липня. Прийом заяв та документів розпочнеться 14 липня та закінчується: о 18:00 год 26 липня – для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів; о 18:00 год 2 серпня – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Вступні іспити триватимуть із 27 липня по 2 серпня, для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб. А співбесіди – із 27 до 30 липня включно. Більш детальна інформація – за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1XfR24Xo2LXM3HttoVhywBty-Sg82zQvH/view

Графік роботи відбіркової комісії: понеділок - п’ятниця з 8.00 до 17.00. По суботах відбіркова комісія працює для вас із 9.00 до 15.00. Неділя – вихідний. Довідки за телефонами: (093) 244 03 18, (068) 738 25 92, (061) 224 87 34. Відповідальний секретар відбіркової комісії – Ірина Анатоліївна Пупирєва.

Дізнатися більш детально про правила прийому до Запорізького фахового гідроенергетичного коледжу ЗНУ у 2021 р. можна за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1aVdwFAsVhpKwp_K7dtTJ5dEVGnP_vDsC/view

 чи особисто завітати до коледжу за адресою м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини