Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістрантка ЗНУ Ольга Шалімова здобула срібну медаль на Чемпіонаті Європи-2021 із боксу

05.07.2021 09:58 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму спорт бокс перемога

В італійському місті Розетто-дельї-Абруцці завершився Чемпіонат Європи-2021 з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, який проходив із 17 по 24 червня. Серед учасниць заходу була й студентка магістратури факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ольга Шалімова, яка гідно представила виш на європейському рівні.

Збірна України U-22 завоювала на цих змаганнях 11 медалей, серед них – 1 золоту, 5 срібних та 5 бронзових. Відзначимо, що за загальною кількістю нагород українці посіли 2 місце на цьому престижному турнірі, а за кількістю очок – 3 місце.

Студентка магістратури факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету Ольга Шалімова стала срібною медалісткою цього турніру.

У фінальному двобої проти італійки Джованни Маркезе (вагова категорія до 48 кг) другий та третій раунди пройшли під диктовку українки, але у підсумку троє суддів стали на бік Маркезе, й лише двоє віддали перевагу Ользі.

Нагадаємо, що до цього часу Ольга Шалімова вже 8 разів здобувала титул чемпіонки України. Також вона посідала 5 місце на Чемпіонаті Європи в 2015 році (Угорщина) та 5 місце – на Чемпіонаті Світу в 2017 році (Індія).