Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ розпочалася вступна кампанія для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ розпочалася вступна кампанія для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ розпочалася вступна кампанія для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти
05.07.2021 11:09 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ вступна кампанія-2021 прийом документів

12 освітніх програм економічного, гуманітарного та педагогічного напрямку, сучасна матеріально-технічна база, оснащення аудиторій, висококваліфіковані педагогічні ко працівники. Усе це – переваги навчання в Економіко-правничому фаховому коледжі. Уже протягом тижня в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває прийом заяв і документів для вступу до освітнього закладу.

Тож звертаємо увагу абітурієнтів, які вступають до закладів фахової передвищої освіти, на можливість вступу до Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти. Обрати омріяну спеціальність та подати документи можна до 13 липня включно, а вже з 14 липня розпочнуться вступні випробування.

Вступ проводиться за 12 освітніми програмами на гуманітарному, педагогічному й економічному відділеннях за денною формою здобуття освіти, а саме: Туристичне обслуговування,  Правознавство, Видавнича справа та редагування, Бухгалтерський облік, Фінанси і кредит, Організація виробництва, Розробка програмного забезпечення,  Соціальна робота, Соціальна педагогіка, Дошкільна освіта, Початкова освіта, Фізичне виховання.

Серед особливостей цьогорічного прийому вступників варто відзначити такі: двом педагогічним спеціальностям «Початкова освіта» і «Дошкільна освіта» надається особлива підтримка МОН України, зокрема, на ці спеціальності виділено достатньо бюджетних місць для майбутніх вступників. А також до особливостей вступу-2021 належать 200-бальна шкала оцінювання вступних іспитів; те, що конкурсний бал збільшується для осіб з сільської місцевості; успішне закінчення підготовчих курсів коледжу дає змогу отримати додаткові бали при вступі; можливість одночасного навчання на двох спеціальностях за різними формами здобуття освіти, при цьому в ЕПФК – тільки на денній, але лише за однією на бюджеті.

За словами відповідальної секретарки відбіркової комісії ЕПФК Альони Ходаковської, цього року вступники мають можливість подавати документи одразу на 4 спеціальності.

«Початок вступної кампанії був досить жвавим і насиченим. За перші її дні подано вже близько 350 заяв від абітурієнтів», – розповіла Альона Ходаковська.

Голова відбіркової комісії ЕПФК наголосила, що на спеціальність «Право» не передбачені бюджетні місця, тільки за контрактною формою навчання, на всі інші спеціальності є можливість вступу на бюджетну форму навчання. Альона Валеріївна відзначила, що  члени комісії працюють чітко й злагоджено, а кожен вступник може отримати фахову консультацію щодо вступу на ту чи ту спеціальність. Крім того, в коледжі фахівці відбіркової комісії допоможуть абітурієнтам, які закінчили 11 класів, за необхідності зареєструвати електронний кабінет вступника (реєстрація триває з 01 липня) і оформити електронну заяву  для вступу. Вона зауважила, що цього року спостерігається значна активність серед вступників коледжу, які бажають навчатись на спеціальностях «Право», «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Інженерія програмного забезпечення».

Так, на сайті коледжу за цим покликанням: http://epkznu.com/%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%83/?fbclid=IwAR3rh57jws9gGjyBCcRQOHeKTDxb1FYitBqFc3hiXvHaYqxtvL0Y_4v1_Co можна ознайомитись із переліком спеціальностей, із правилами прийому, програмами вступних іспитів, із основними кроками, необхідними для вступу в Економіко-правничий фаховий коледж, терміном подання заяв, етапами вступної кампанії,  розкладом консультацій та вступних іспитів, вартістю навчання, обсягом державного замовлення  та переліком документів, необхідних для вступу.

Абітурієнтам необхідно подати: ID картку або свідоцтво про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 квітня 2021 року; свідоцтво про базову загальну середню освіту та додаток до нього; ідентифікаційний код; 4 фото 3х4; медичну довідку за формою 0-86-о; ксерокопію довідки про щеплення; документи, що засвідчують підстави для отримання спеціальних умов (для пільгових категорій).

Нагадуємо, що вступникам на базі 9 класів необхідно буде скласти  вступні випробування з 14 до 24 липня, серед яких: українська мова (диктант) – для всіх спеціальностей, а також в залежності від обраної спеціальності: історія України, географія, математика, творчий конкурс.

Також треба звернути увагу на формування конкурсного балу. Він складається з середнього балу свідоцтва про базову загальну середню освіту + результат першого вступного іспиту (укр.мова – диктант) + результат другого  (профільного вступного) випробування + додаткові бали за успішне закінчення підготовчих курсів коледжу.

Оприлюднення рейтингових списків відбудеться 27 липня, а зарахування за  «держзамовленням» на базі 9 класів – не пізніше 31 липня, на «контракт» – не пізніше 3 серпня. Також треба відзначити, що з 14 липня стартує прийом електронних заяв на вступ від абітурієнтів на 2 курс на основі повної загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти.

Відбіркова комісія коледжу  знаходиться в навчальному корпусі № 2 на 1 поверсі в приміщенні Наукової бібліотеки, ауд. 135 (вхід ізбоку будівлі). Тут вступникам нададуть всі необхідні консультації та поради з приводу особливості подачі документів, вступних випробувань та зарахування на ту чи ту спеціальність.

Крім того, консультацію фахівців можна отримати й у телефонному режимі за номерами: 228-75-39, 289-12-29, 0986226975, 0956226975.

З інформацією про вступ до інших коледжів ЗНУ можна ознайомитись за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/koledzhi/

 

 

Схожі новини