Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі ЗНУ відбулося свято з нагоди вручення дипломів випускникам

Нещодавно у Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася урочиста подія. Випускники денної форми навчання механічного, енергобудівельного відділень, а також відділення економіки та ІТ отримали дипломи молодших спеціалістів і нагороди за активну участь у житті коледжу.

У святкуванні взяли участь представники адміністрації ЗГЕФК ЗНУ – директор Віктор Черненко, заступник директора з навчально-виробничої роботи Сергій Іванов, заступниця директора з виховної роботи Світлана Усова та інші. Тепло привітали випускників завідувачі відділень Людмила Бургман, Світлана Гавриленко й Алла Кухтарєва, голови циклових комісій Світлана Бабченко, Наталія Щепіна та Євгенія Родзіна. Серед тих, хто в своєму виступі високо оцінив рівень підготовки молодих фахівців і побажав їм успіхів на професійній ниві, був голова комісії (механічне відділення) завідувач відділу ПрАТ «Спеціальне та конструкторсько-технологічне бюро “Запоріжгідросталь”» Володимир Глотов.

Церемонію вручення почесних грамот і пам’ятних сувенірів проводила заступниця директора з виховної роботи Світлана Усова. Випускники отримували нагороди за сумлінне навчання, вагомий внесок у громадське життя ЗГЕФК ЗНУ, активну участь у виховних заходах коледжу, збереження традицій і підвищення престижу спеціальностей навчального закладу. Як розповіла Світлана Вікторівна, минулого року серед переліку номінацій, за якими зазвичай нагороджувалися студенти та випускники, з’явилася нова. Нащадки відомого енергетика Василя Терентійовича Трегуба, який був серед перших, хто закінчив цей навчальний заклад, заснували стипендію «Кращого випускника» імені Василя Трегуба. Цього року її отримала випускниця спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» Лада Гітуляр.

Під час виступів керівництво, гості, викладачі коледжу бажали молодим фахівцям успіхів у їхньому професійному становленні, не забувати рідний коледж, який надав їм путівку в життя. Вони радили молоді не зупинятися на досягнутому та продовжити навчання в закладах вищої освіти, зокрема, в Запорізькому національному університеті.

Інженерний навчально-науковий інститут