Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ посів перше місце в рейтингу закладів вищої освіти Запоріжжя та Запорізької області

07.07.2021 15:50 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University рейтинг перемога

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» оприлюднив рейтинг закладів вищої освіти Запоріжжя та Запорізької області, які посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу ЗВО України в 2021 році. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) вкотре підтвердив свій високий статус: він посів 1 місце, ставши кращим запорізьким вишем.

Цього року, згідно з консолідованим рейтингом ЗВО України, він посів 40 місце в загальному рейтингу та став 21 у ТОП-200 України. Крім того, при визначенні першого місця врахували такі показники, як бал ЗНО на контракт – 104, Scopus – 51 і підсумковий бал – 176. У результаті Запорізький національний університет визнали кращим закладом вищої освіти в регіоні.

Отримати більше інформації можна за покликанням: http://osvita.ua/vnz/rating/45553/?fbclid=IwAR2f8PAqXOcI3szyUr0GotPHYQ_ycY4uujySmwevQCPU5W5FuZZtp2c6QPA