Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед 300 випускників факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму – чимало видатних особистостей!

Серед 300 випускників факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму – чимало видатних особистостей!

Серед 300 випускників факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму – чимало видатних особистостей!
08.07.2021 15:43 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму вручення дипломів бакалаврам випускний свято

Сьомого липня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) вручали дипломи бакалаврам – випускникам факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму одразу кількох спеціальностей: «Фізична культура і спорт», «Фізична терапія, ерготерапія», «Туризм», «Готельно-ресторанна справа», «Здоров’я людини». Свої документи про вищу освіту цього для отримали понад 200 осіб, які навчалися на денній формі, та понад 100 заочників.

У зв’язку з карантинними обмеженнями урочистості з приводу вручення дипломів випускникам відбулися в обмеженому форматі. Випускники невеличкими групками відвідували деканат, аби отримати свої дипломи та додатки до них. Частина випускників факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму вже влаштувалися на роботу й успішно розпочали свій кар’єрний шлях, зокрема, за кордоном, на курортах Туреччини. Інша частина – саме зараз здійснюють пошук роботи. Багато хто з випускників цього року також планують вступати до магістратури. Серед них – й відомі спортсмени, як от чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату світу з греко-римської боротьби Олександр Євдокимов. Під час вручення диплома він зауважив: «Я, випускник спеціальності Фізична культура і спорт, вдячний науково-педагогічним працівникам нашого факультету за підтримку й той особистісний розвиток, який я отримав за роки навчання в університеті! Наразі я планую продовжити мою кар’єру у великому спорті, а ще, прагну продовжити навчання у магістратурі факультету».

А от випускникам кафедри фізичної терапії та ерготерапії, які здобули спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» (таких було 29 осіб денної форми навчання та 40 заочників), вручали дипломи в урочистій обстановці. На заході були присутні представники адміністрації університету, викладачі факультету, а також рідні та друзі випускників (в обмеженій кількості).

Із привітальним словом до присутніх звернулась професори університету – проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук і завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії Надія Богдановська. Побажавши випускникам успіхів та наснаги у їхній майбутній професійній діяльності, вони також зазначили, що актуальність такої спеціальності як «Фізична терапія, ерготерапія» не викликає сумнівів, адже це сучасна, потрібна професія з великими перспективами.

Варто також відзначити, що факультет уже кілька років поспіль здійснює підготовку спеціалістів галузі фізичної терапії та ерготерапії, які можуть працювати у системі охорони здоров’я. Під час навчання вони проходили виробничі практики на базі Запорізької обласної клінічної лікарні, міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко», де перебувають діти з особливими потребами, Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні тощо. Згадаємо також, що випускники даної кафедри вже успішно працюють у відділенні реабілітації міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги на посадах фізичного терапевта та асистента терапевта: це – Олексій Марков, Олена Твердохліб, Олександр Тригуб, який зараз вже навчається у магістратурі.

Серед цьогорічних випускників відзначили видатних особистостей. Так, Дар’я Марусенко під час навчання здобула стипендію Запорізької обласної ради. Дівчина не лише відзначилася успіхами в навчанні, вона веде активну наукову діяльність, а ще – брала участь у спасінні дитини, де й виявила свої професійні навички. Відомою особистістю на факультеті також є Тетяна Красильникова – призерка Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія». Дипломи відмінникам даної спеціальності в урочистій атмосфері заходу особисто вручив проректор Геннадій Васильчук.

Окрім іншого, присутні в залі бакалаври та гості переглянули відеоролик «Навчання очами студентів», де йшлося про найяскравіші моменти життя у виші теперішніх випускників та їхні спогади про студентські роки.

Щиро вітаємо випускників бакалаврату факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму з успішним проходженням цього не легкого, але цікавого чотирирічного шляху, який вони пройшли до здобуття омріяної спеціальності! Наразі всіх охочих продовжити навчання в університеті чекають в магістратурі рідного для них або ж іншого факультету ЗНУ та інженерного навчально-наукового інституту.

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини