Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Бакалаври інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ отримали дипломи про вищу освіту

Бакалаври інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ отримали дипломи про вищу освіту

Бакалаври інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ отримали дипломи про вищу освіту
08.07.2021 16:34 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут вручення дипломів бакалаврам випускний свято

Здається, що ще вчора сьогоднішні випускники бакалаврату інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вперше увійшли в стіни alma mater. А вже сьогодні вони – кваліфіковані фахівці та майбутні магістри. Крок за кроком хлопці та дівчата оволодівали спеціальністю як в аудиторіях, так і на провідних підприємствах та в установах міста. Випробовували вони свої сили і в громадській діяльності, займалися творчістю та спортом.

Позаду – іспити та заліки, підсумкова атестація, і, нарешті, омріяний документ в руках. Вручали дипломи випускникам заступники директора інженерного навчально-наукового інституту Тетяна Шарапова та Роман Воляр. Для них це – теж свято, адже завжди приємно бачити, як твої вихованці роблять крок в нове успішне життя.

У кожного з випускників є свої плани на майбутнє: хтось мріє мандрувати, у когось плани пов’язані з особистим життям, але, безумовно, всі мріють про успіх на обраній ниві. Розуміють сьогоднішні бакалаври й те, що для них дуже важливо професійно зростати, а першою сходинкою для цього є навчання в магістратурі.

Більшість сьогоднішніх випускників уже з успіхом склали єдиний вступний іспит з іноземної мови, отже, попереду в них лишилися фахові випробування, які неодмінно завершаться поверненням до alma-mater, де їх із теплом зустрінуть улюблені викладачі.

Про свої досягнення та плани на майбутнє розповіли герої свята. Так, Артем Юрченко, який закінчив навчання за спеціальністю «Металургія» («Обробка металів тиском»), пов’язує своє майбутнє з ПАТ «Запоріжсталь». Адже саме тут, у цеху гарячої прокатки, де хлопець проходив практику, він і збирається працювати. І, звичайно, Артем планує поєднувати роботу з навчанням в магістратурі. Розповідаючи, чому саме він обрав цех гарячої прокатки, хлопець зазначив, що йому дуже сподобалися люди, з якими він працював, зокрема, він з теплом згадує свого наставника Вадима Невгамовного. Запам’яталась йому й тепла атмосфера, яка панувала в цеху, а також турботливе ставлення до юного практиканта.

Випускницям спеціальності «Облік і оподаткування» Анастасії Нестеренко та Єлізаветі Мофі за минулі чотири роки найбільше запам’яталася атмосфера, яка панувала на кафедрі, та ставлення викладачів до студентів. Згадують студентки й один з етапів свого професійного становлення – це проходження практики на алюмінієвому комбінаті. Тут Настя працює вже рік і збирається працювати й надалі. Проте для обох дівчат дуже важливо продовжити освіту в магістратурі, адже саме це дозволить їм досягти справжніх висот при побудові кар’єри. Дівчатка обожнюють мандрувати, вони вже побували в багатьох гарних містах України та закордоном. Анастасія та Єлізавета впевнені, що обрана професія дозволить їм втілити свої мрії в життя.

Шановні бакалаври-2021! Представники інженерного навчально-наукового інституту щиро вітає вас із закінченням першого етапу навчання. Бажаємо вам, щоб мрії втілювалися в життя, а професійні здобутки приносили задоволення! Зичимо, щоб ви з успіхом та легкістю подолали всі вступні випробування й повернулися в рідну alma-mater як магістранти інженерного навчально-наукового інституту. Із нетерпінням чекаємо на вас!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини