Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець філологічного факультету, головний фахівець управління по роботі з молоддю та сім'єю Запорізької міської ради, редактор Запорізької Ліги Сміху Микита Налівкін

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець філологічного факультету, головний фахівець управління по роботі з молоддю та сім'єю Запорізької міської ради, редактор Запорізької Ліги Сміху Микита Налівкін

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець філологічного факультету, головний фахівець управління по роботі з молоддю та сім'єю Запорізької міської ради, редактор Запорізької Ліги Сміху Микита Налівкін
12.07.2021 13:48 Все Головні новини Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про студентські роки та досвід професійного становлення вихованця філологічного факультету ЗНУ –головного фахівця управління по роботі з молоддю та сім'єю Запорізької міської ради, редактора Запорізької Ліги Сміху, співтворця стендап-проєкту «Каліфорнія» Микити Налівкіна.

- Микито Анатолійовичу, розкажіть, будь ласка, чому для здобуття вищої освіти Ви свого часу обрали саме ЗНУ?
- Свого часу, у 2008 році, я обрав ЗНУ якось безальтернативно: саме тут вчився тато, сюди вступав найкращий друг, та й сам я за складом характеру повний гуманітарій. Роздумував про три факультети: журналістики, іноземної філології та філологічний. Обставини склалися так, що опинився серед студентів останнього – і жодного разу про це не пожалкував!
- Поділіться, будь ласка,  найяскравішими спогадами зі своїх студентських років.
- Спогадів зі студентських років вистачить на багатосерійну документалку від Нетфлікс: це – і «Дозвольте відрекомендуватися», і «Студентська весна», й Кубок Ректора з КВК, і нові знайомства, й перші справжні відносини... Ну, і, звичайно ж, знання. Мова, література, педагогіка – усі ці наукові галузі я ретельно вивчав у виші, й отримані знання корисні для мене і до сьогодні.
- Чи підтримуєте на сьогодні стосунки зі своїми викладачами? Чи зустрічаєтеся з колишніми однокурсниками?
- Із викладачами я залишився в прекрасних стосунках. Багато з ким із них дружу в соцмережі Facebook. Періодично буваю в ЗНУ та з радістю спілкуюся зі своїми педагогами. Та й з одногрупниками мені пощастило. Із трьома з них я й сьогодні підтримую дружні стосунки. Незважаючи на те, що вони переїхали до столиці нашої країни, я спілкуюся з ними майже щодня.
- Чи змінили б Ви щось у своєму житті, якби знову стали студентом?
- Ні, я нічого не став би змінювати. Усе склалося так, як повинно було, і я давно це прийняв і полюбив кожну мить студентського життя. Ніколи не зрозумію людей, які кажуть, що університет – це нецікаво або невесело. Ви просто поки що не розкуштували!
- Де Ви на сьогодні працюєте, на якій посаді?
- Працюю в управлінні по роботі з молоддю та сім'єю Запорізької міської ради, займаюся організацією масштабних міських заходів, вибудовую комунікацію з молоддю міста, намагаюся розвивати культуру Запоріжжя. Також я – редактор Запорізької Ліги Сміху та один з організаторів запорізького стендап-клубу «Каліфорнія». Грошей це захоплення не приносить жодних, але й кинути гумор просто не можу: ще з часів студентства в ЗНУ він став невід'ємною частиною мого життя. 
- Що Вас надихає у Вашій діяльності?
- Мене надихає бачити розвиток у тому, до чого я докладаю руку. Успіхи команд "Ліги Сміху", з якими працював; величезні та складні івенти; активний фідбек у соціальних мережах – усе це радує та надає мотивацію рухатися тільки вперед.
- Поділіться, будь ласка, своїми секретами успіху, розкажіть про пріоритети.
- Я звик робити свою справу наполегливо та чесно. Навіть якщо щось не виходить, я маю бути впевненим, що зробив все, що від мене залежить, аби воно вийшло.
- Чи є якісь плани на майбутнє?
- У майбутньому хочу розвивати свої сильні сторони: редактора, автора, ведучого. Мама казала, що у мене все це непогано виходить (жартує Микита Анатолійович). 
- Що Ви б порадили студентам і випускникам ЗНУ, зокрема Вашого рідного факультету?
- Насолоджуйтесь роками навчання в найкращому виші на планеті Земля. Не дайте всім цим карантинам та дистанційним приколам забрати у вас відчуття ком'юніті, натхнення, творчих пошуків, дискусій з однодумцями та просто тусовок із друзями. Нехай все виходить якнайкраще! 
 
Катерина Саркісова


Схожі новини